999 rezultate për

profilin

Irina Shayk dhe dashuria për kafshët (FOTO LAJM) Modelja Irina Shayk, e njohur edhe nga lidhja e saj me futbollistin Cristiano Ronaldo, ka dalë në mbështetje të kafshëve
Muskujt e Maradonas, Diego i ri në Twitter (FOTO LAJM) "Më bëhet qejfi që të shoh kaq mirë! Më mungon!". Kështu Dalma Maradona, vajza e parë e Diego Armando Maradonas, e ardhu
Higuain e ka me arbitrin: Ja dy episodet që vendosën sfidën Gonzalo Higuain i hedh benzinë zjarrit duke kritikuar në distancë vendimet e arbitrit Rocchi që në këndvështrimin e argj
Ermira Mehmeti: Dhe rezili vazhdon! Update - Ermira Mehmeti-Devaja vijon me reagimet e saj në Facebook lidhur me ratifikimin e marrëveshjes mes Maqedonoisë
Pritet përurimi i shtatores (FOTO-LAJM) Shtatorja e ish presidentit të Kosovës Ibrahim Rugova ka mbërritur në Kosovë dhe është vendosur para Kuvendit. Është rre
Ilir Meta, njihuni me profilin e kreut të ri te Kuvendit Me 93 vota pro Ilir Meta u zgjodh sot Kryetari i ri i Kuvendit të Shqipërisë. Po cila është CV-ja e kreut të ri të Kuven
Afërdita zgjedh Turqinë për klipin e ri (FOTO LAJM) Është përfolur shumë ditët e fundit për një rilidhje mes Afërdita Dreshaj dhe këngëtarit shqiptar nga Maqedonia Shpat Ka
Zbulohet i dashuri grek i Jorida Rustemit (FOTO LAJM) Psikologia simpatike, shpesh prezente në ekrane si pjesëmarrëse në debatet televizive për çështje e tema të ndryshme akt
Në Kosovë duhet të sundojë ligji! Kosova ka nevojë për sundim të ligjit, zhvillim të demokracisë dhe zhvillim ekonomik, për të pasur një tjetër perspektiv
Nora dhe shoqja, kërcim "hot" buzë pishine (VIDEO) Nora Istrefi ka postuar në profilin e saj në rrjetin social Instagram një video ku shihet teksa kërcen me një miken e sa
Balotelli prezanton "Super"-in Mario Balotelli, sulmuesi i skuadrës së Milan prezanton në profilin e tij në Twitter një derrkuc dy muajsh të cilin Supe
Adelina Tahiri, pushime në Rodos (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri këto ditë të nxehta vere ka vendosur ti kalojë në ishujt e bukur të Greq
Bukoshi të përjashtohet nga Qeveria Ndaj deklaratave të Bujar Bukoshit ka reaguar deputeti nga rradhët e PDK-së Berat Buzhala, i cili ka theksuar se në zgje
Berisha uron Kukësin: Arritje historike dhe e merituar Edhe pse nuk njihet si fans i madh i futbollit kur bëhet fjalë për Kombëtaren apo edhe për klubet e suksesshme shqiptare
Balotelli, tweet inkurajues për Axurrët Për shkak të një dëmtimi në kofshën e majtë Mario Balotelli duhet të ndjekë pjesën e mbetur të Kupës së Konfederatave në
Thohir del hapur: Amala Inter Manjati indonezian, Eric Thohir, pretendent serioz për të marrë presidencën e Inter e shpreh hapur dëshirën e tij të mad
Sozia e Psy mashtron Kanën (FOTO LAJM) Një aziatik, duke përfituar nga ngjashmëria e madhe me këngëtarin koreano-jugor, Psy ka fituar akses në eventet më speci
Miriam Cani, rrezatuese edhe në ditë me shi (FOTO LAJM) Megjithëse koha këto ditë ka qënë jo e mirë dhe tepër melankolike, falë rreshjeve të shiut, duket se Miriami e ka ruajtu
Të hash si "The SH.B.L.SH" Të shkujdesur në kuptimin e plotë të fjalës, pa asnjë kompleks dhe shumë të uritur Ermali, Juli dhe Genti drekojnë sëbas
Osmani: Pritja e Tarçullovskit? Sa patetike! Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Bujar Osmani, ka cilësuar si patetike pritjen me nderime shtetërore