999 rezultate për

profilin

Fejohet Adelina Tahiri (FOTO LAJM) Pas thashethemeve më herët për ish të dashurin e këngëtares Anjeza Branka, tashmë Adelina Tahiri është fejuar. Shumë
Clarku kujton ditën e lavdishme të Kosovës (FOTO LAJM) Gjenerali amerikan qe udhëhoqi bombardimet e NATO-s kundër ish Jugosllavisë, Wesley Clark ka publikuar fotografi në prof
Beyonce poston në Instagram 2 ajete Kur'anore (FOTO) Këngëtarja e njohur amerikane Beyonce ka postuar disa orë më parë në llogarinë e saj në Instagram, një pjesë nga Kur'ani
Afërdita Dreshaj brune? (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj nuk ka aspak frikë nga ndryshimet. Të paktën këtë gjë e ka konfirmuar edhe me fakte bukuroshja, teksa k
Fatmir Sejdiut ia marrin Facebookun, e denoncon rastin në polici Ish-presidentit të Kosovës, Fatmir Sejdiu ia kanë marrë adresën e Facebookut që në muajin maj dhe herë pas here në profi
Argjentina Ramosaj si një sirenë (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj ka zgjedhur të kalojë një pjesë të pushimeve të saj në plazhet e jugut të Shqipërisë. Në disa fot
"Albumi Fullani", vajza fshin profilin në Facebook, djali bllokon Instagramin Fotot e familjes "shumë të shtrenjtë" Fullani, kanë nxitur një mërzitje nga radhët e komentuesve në rrjetet sociale.
Lë Facebook-un hapur në shtëpinë që po vidhte, kapet hajduti Një 26 vjeçar, tashmë ka rënë në prangat e policisë pasi ishte specialist në grabitjen e banesave, por jo aq i zgjuar sa
Instagrami bllokon profilin e Rihannas, provokon nudo Rihanna nuk di të ndalet, duke postuar foto të cilat mjaft lehtë censurohen. Bëhet me dije se për një kohë të shkurtër,
Kryeministrat i kemi "çuna për shpi" (FOTO-LAJM) Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe ai i Kosovës Hashim Thaçi janë parë kohët e fundit më të përkushtuar ndaj familje
Angela Martini "e dehur" dhe sensuale Bukuroshja shqiptare, Angela Martini është dehur gjatë udhëtimit të saj në Zyrih. Ajo ka hedhur një foto në profilin
Shakaja e Balotellit: Gati për stërvitje, por... Është rikthyer dëshira për të bërë shaka për Mario Balotellin. Pas një periudhe të errët për sulmuesin italian dhe Milan
Thaçi fton për kafe për ata që kanë idetë më të mira Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, në kuadër të aktivitetit të shtuar në rrjetet sociale është shprehur se po i lexon
Thaçi merr pjesë në Samitin e parë për gratë ​Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ka njoftuar në profilin e tij në Facebook se sot do të takohet me gratë, në k
Thaçi përkujton 33 vjetorin e protestës së studentëve Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçika përkujtuar përmes një shënimi në profilin e tij në Facebook 33 vjetorin e protesta
Edhe Ermira Mehmeti me "selfie" Fenomeni "selfie", që ka pushtuar rrjetet sociale, nuk është kthyer në fiksim vetëm për yjet e ekranit, këngëtarë, aktor
Thaçi: Vendimi për FAK-un ndër më të rëndësishmit e jetës politike Mbrëmjen e djeshme ​Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ka shkruar në profilin e tij në Facebook për vendimin që ë
Hamsik si femër, "çmendet" interneti (FOTO LAJM) Nuk ka më kreshtë, pantallona dhe bluzë. Tashmë ka gërsheta bionde dhe një fustan të viteve '30. Ky është versioni i ri
Hakerat sirianë sulmojnë Barçën, ja mesazhi (FOTO LAJM) "Një përshëndetje speciale për Real Madrid. Të dashurë drejtues të Barcelonës, mos u financoni nga paratë e Katarit, sep
Flokët e Balotellit, ja të gjitha modelet (FOTO LAJM) Mario Balotelli zgjedh një berber të besuar, Amos, të cilin e quan "më të mirin" për të ardhur pranë tifozëve me një loo