999 rezultate për

profilin

Elseid Hysaj dhuron spektakël në pishinë (VIDEO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare dhe Napolit, Elseid Hysaj, duket se e ka lënë pas krahëve dëmtimin dhe tashmë gëzon një
Grabovci shkel ligjin që e ka votuar vetë, pi duhan në ambjent të mbyllur (FOTO) Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci, ka thyer Ligji Nr. 04/L-156, të votuar nga vetë ai në vitin 2013, l
Stadiumi i ri i kryeministrit Rama (FOTO) Finalja e Champions League është një evenimet që nuk mund ta humbasësh. Më 6 qershor ata që nuk do të jenë në. Një mundë
Ja çfarë shkruan Suzana Tahiri për Beg Rizajn (FOTO LAJM) Me ngjarjet e Kumanovës u solidarizuan shumë fytyra tona publike, duke u shprehur në mënyra të ndryshme. Njëra ndër to ë
Valbona Selimllari për pushime në Itali (FOTO LAJM) Rrjetet sociale tashmë janë kthyer në një burim informacioni për vendodhjen e artistëve në Shqipëri. Miss-i i parë shqip
Tyson poston një foto me flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës (FOTO) Ish kampioni i peshave të rënda në boks, Mike Tayson, ka postuar në profilin e tij në Twitter një fotografi ku duket fla
Jahjaga: Kushtetuta themeli i shtetit të Kosovës Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, uron 9 Prillin, Ditën e Kushtetutës. Përmes një postimi në profili
Ja kënga e re e Tifozave Kuq e Zi (VIDEO) Tifogrupi "Tifozat Kuq e Zi" vijnë me një këngë të re. Ajo do të këndohet për herë të parë të dielën në "Elbasan Arena"
"Bomba 10" tregon pazaret e Gruevskit Mesditën e sotme LSDM-ja në konferencë për shtyp publikoi bombën e 10-të. Lideri i LSDM Zoran Zaev tregoi si Gruevski k
Ministria e Brendshme pa ekspert sigurie Ministria e Punëve të Brendshme, një ndër dikasteret më të rëndësishëm të qeverisjes në vend, dukety se nuk ka pjesë të
8 Marsi, Granit Xhaka prezanton nënën (FOTO LAJM) Futbollisti i Borussia Munchengladbah dhe Kombëtares zvicerane Granit Xhaka ia dedikon 8 Marsin nënës së tij, me të cili
Ja si i përgjigjet Zaev "Anonymous" për përgjimet Lideri i LSDM-së Zoran Zaev i është përgjigjur sot kërcënimeve të të ashtuquajturve “Anonymous”, të cilët paralajmëruan
Balotelli: Buzëqeshja për ata që besojnë tek unë Duhet të priste javën e 25-të që të shënonte golin e tij të parë në Premier League me fanellën e Liverpool, por goli i M
5 gjërat që Facebook nuk duhet të dijë për ju Rrjetin social Facebook nuk ka pse të dijë çdo informacion që lidhet personalisht me ju, pasi sa më shumë informacion të
Inter, Podolski: Mezi pres të luaj në "San Siro" Protagonistë në sfidën e djeshme mes Juventusit dhe Interit, sulmuesi zikaltër Lukas Podolski ka komentuar në profilin e
E dhimbshme, ja si vuan ky shqiptar në emigrim Emigrimi masiv i shqiptarëve të Kosovës drejt vendeve perëndimore po shndërrohet në një fenomen të dhimbshëm. Ylli La
Jozefina shijon borën në Razëm (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e Parlamentit dhe nënkryetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli po i shijon pushimet e dimrit mes bar
Atmosferë Krishtlindjesh në shtëpinë e Destros (FOTO LAJM) Krishlindje në shtëpi për Mattia Destro dhe Ludovica Caramis, çifti që u martua vetëm tre muaj më parë. Sulmuesi i Romës
Facebook njeh Isa Mustafën Rrjeti social më i përdorur në botë, Facebook ka njohur zyrtarisht profilin e kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovë
BBC: Shqipëria e mbërthyer nga korrupsioni dhe papunësia Shqipëria mbetet një nga vendet më të varfera në Europë. Kjo është ajo që është nxjerre në pah në profilin që BBC ka bër