999 rezultate për

profilin

Stresi rikthehet fuqishëm, ja projekti i radhës (VIDEO) Reperi i njohur Stresi pritet që së shpejti të publikojë projektin e ri muzikor. Këngëtari ka postuar në profilin e
Gafa e Berishës në Facebook, ja kujt i bën “tag” në vend të Shullazit (FOTO LAJM) Në një postim në rrjetet sociale sot, ish¬-kryeministri Sali Berisha ka bërë një koment, e ka kërkuar që të bëj “tag” Em
Gati albumi i parë i Encës Kur përmendim Encën na vjen ndërmend zhurmën që krijon në median rozë. Por përpos incidenteve në skenë e jo vetëm, ajo v
Gylsereni me kë po i kalon pushimet verore? (FOTO LAJM) Nurgul Yesilcay, e njohur për audiencën shqiptare me rolin e Gylserenit, këto ditë ka menduar mjaft mirë që ti kalojë pr
Si të fshini lehtë nga faqja juaj e Facebook postimet (FOTO LAJM) Postimet që ne bëjmë në facebook qëndrojnë të ruajtura në historinë tonë digjitale. Kohët e fundit vihet re se rrjeti so
Gjimshiti ironizon De Biasin: Ja çfarë shkruan në profilin e tij Berat Gjimshiti i ka dërguar një mesazh mjaft thumbues Gianni De Biadit, i cili e la jashtë listës përfundimtare për pje
Olta Gixhari i jep fund lidhjes? Ende nuk e dimë se sa të vërteta janë zërat se mes Olta Gixharit dhe të dashurit të saj funksionon lidhja. Thashethemet
Shqiptari me ISIS: Ta sulmojmë Britaninë (FOTO LAJM) Ai njihet si Abu Waqqas al Albani dhe se për më tepër se një vit është pjesë e ISIS në Irak. Emri i tij u përmend edh
Era Istrefi shijon suksesin ndërkombëtar, ja intervista e radhës (FOTO LAJM) Ky është viti i suksesit për Era Istrefin, ndërsa amerikanët kanë qënë të radhës që kanë shprehur interesin për të.
Ja gabimet që bëjnë njerëzit në Facebook Nëse flitet për privatësi, Facebook nuk është vendi i duhur, pasi ka hapësira pa limit për të zbuluar mbi identitetin dh
Ja postimet në Facebook të 37 vjeçares që kërcënoi Rudina Magjistarin Pasi u zbulua dhe identiteti i gazetares së kërcënuar me jetë, një kërkim i thjeshtë i është bërë edhe 37 vjeçares e cil
Postimi i fundit në Facebook i Stefani Brzanovas para se të vetëvritej (FOTO LAJM) Ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtar për hetimet rreth arsyes së vetëvrasjes së Stefani Brzanova, për të cilën tragjedi, në
Neymar "peshkon" një super bukuroshe në Instagram (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Neymar, shkëlqen edhe jashtë fushave të lojës. Braziliani përflitet për një lidhje të re me një model
Vazhdon ironia e Vanhoutte: I dua zgjedhjet, mund të votoj 5 herë në ditë (FOTO LAJM) Ndërmjetësuesi evropian, Peter Vanhoutte, vazhdon të ironizojë zhvillimet e fundit në Maqedoni, duke publikuar mesazhe t
Për kë është kjo buqetë me lule dhuruar nga Arditi? Ardit Gjebrea e ka dëshmuar me kohë se sa i dhënë është pas vajzës së tij. Por për të voglen, sot është një ditë e v
Bleona me Ganiun? (FOTO) Duket se Bleona Qereti kërkon me çdo kusht që të jetë në qëndër të mediave rozë dhe këtë gjë ia arrin mësë miri. Ajo
Zbuloni kush e kontrollon më shpesh profilin tuaj në Facebook (VIDEO) Të gjithë jeni kuriozë të dini se kush nga miqtë tuaj në "Facebook", e sheh më shumë profilin tuaj. Nëse deri më tani nu
Xhaferi u përgjigjet akuzave të Forumit Rinor të BDI-së (FOTO LAJM) Kryteari i Lëvizjes Eco Guerilla, e cila organizoi protestën e djeshme në Tetovë, Arianit Xhaferi, ka reaguar në lidhje
Presidenti i Benficës tallet me Sportingun (FOTO) Humbja e Sportingut të Lisbonës me Skënderbeun në Europa League, nuk u prit mirë nga opinioni sportiv në Portugali. Medi
Si duhet të sillemi në internet Rrjetet sociale janë kthyer në një trend dhe fiksim për të gjithë, qëndrimi larg tyre është i pamundur prandaj shpesh ne