999 rezultate për

profilin

"Herën tjetër dil me brekë dhe shapka...", Rama kontrollon profilin e komentuesit dhe e degjeneron Kryeministri Edi Rama merr shumë komente dhe reagime nga ana e qytetarëve, nëpër statuset që publikon në rrjetin e tij s
Komentuesi e provokon, Rama i hap profilin dhe e bën për një “lek” (FOTO LAJM) Një pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier që publikoi kryeministri në mëngjes mjaftoi që të vërshonin kome
S'ka faj Lumuria! Shikoni si Amadeo Baçi çmend vajzat në Facebook Amadeo Baçi është një ndër romancierët më të talentuar të letërsisë shqipe, por fati i tij desh që të mos njihej nga të
Agron Çela njofton tërheqjen nga gara, por… i kanë vjedhur profilin në FB Deputeti i LSI-së, Agron Çela ka reaguar ditën e sotme për “Top-Channel” në lidhje me një postim që ishte bërë në “Faceb
Rrëfen Avdullah Hoti, ja kush e frymëzon për punë (FOTO LAJM) Avdullah Hoti, kandidati për kryeministër i Lidhjes Demokratike të Kosovës, përmes një statusi në profilin e tij në Face
Makina të shtrenjta dhe rroba firmato, ja jeta luksoze e djalit të Tom Doshit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim deputetin Tom Doshin, i cili njihet për karakterin e tij. Por mbi të gjitha ajo që bie në sy tek T
Foto e rrallë e Astrit Deharit me bashkëshorten, Arta kërkon drejtësi (FOTO LAJM) Arta Boshtraj-Dehari, bashkëshortja e aktivistit të VV-së Astrit Deharit, i cili ndërroi jetë disa muaj më parë në burgu
U plagos në sulmin terrorist, Batra: Faleminderit të gjithëve, jam shumë mirë! Mbrojtësi i Dortmundit, Mark Bartra do ta ndjek ndeshjen nga TV ndaj Monacos. Familjarët dhe klubi kanë konfirmuar se ai
S'pranon ti japë djalin Eglantinës, rrjeti shpërthen ndaj Armandos në profilin e tij (FOTO LAJM) Të dielën që shkoi në “E diela shqiptare” u zhvillua historia e pazakontë e një nëne nga Kuçova e cila akuzonte vjehrrën
Lojtarët e kombëtares darkojnë para grumbullimit Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqipt
"Policët janë superhajdutë"! Rama i kontrollon profilin komentuesit dhe ja nxjerr "të palarat" Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka dalë në mbrojtje Policisë së Shtetit. Teksa komunikimin javor në Facebook e kis
Futbollistit të njohur i vjedhin profilin në Instagram dhe i publikojnë pamje intime (FOTO LAJM) Vjedhja e profileve në rrjetet sociale është bërë problem i madh për personazhet publike. Këtë herë pre e tyre ka rë
Djemtë e Xhemi Shehut, më të bukurit e Instagramit (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një nga moderatoret më popullore, për shkak dhe të spektaklit ku ajo bën pjesë. Moderatorja e njohu
Bebe Rexha super seksi në videoklipin "I Got You" (VIDEO) Këngëtarja Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e këngës së saj të kthyer tashmë në një hit, “I Got You”. Bebe e kisht
Marina Vjollca ka diçka speciale për të gjithë (FOTO) Prezantuesja e njohur e emisionit "Proçesi Sportiv", Marina Vjollca është jo vetëm një femër e suksesshme në botën e mo
Jo vetëm Pioli, dalin në skenë emra të rinj për Interin Pas largimit të Frank De Boer, Interi është vënë në kërkim të trajnerit të ri. Përballë Southampton dhe Crotone-s, skuad
Zbulohet poezia e pacensuruar për Edi Ramën (FOTO) Ish-Kryeministri Berisha nuk gjen rëhat as në fundjavë duke sulmuar vazhdimisht krun aktual të qeverisë Edi Rama. Së
Kujdes! Kjo fotografi mund t’ju bllokojë përgjithmonë profilin tuaj në Facebook Një imazh i një maceje tërësisht të pafajshme është ai që po mbyll llogaritë e shumë njerëzve. I pari që u përball m
Graniti i përgjigjet në këtë mënyrë Taulantit (FOTO) Pas Taulant Xhakës, i cili ka qenë i pari që ka folur mbi sfidën emocionuese që do të ketë me të vëllain mbrëmjen e nesë
Bieber humb "betejën" me ish të dashurën, mbyll Instagramin Justin Bieber nuk ka mundur dot që të ruajë qetësinë, duke vendosur që të mbyllë profilin e tij në Instagram me 77.8 mil