999 rezultate për

profesionale

Ky është horoskopi për datën 4 janar 2021 Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
HOROSKOPI/ Mësoni si do të nisë java e parë e këtij viti për secilën shenjë Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot DASHI Duke patur parasysh stinën mund t’i kushtoni vetes një udhëtim si fillim pushimesh. Do t’ju bënte mirë të zgjidhn
HOROSKOPI/ Yjet nuk paralajmërojnë asgjë të mirë përsa i përket fushës profesionale Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm,
Numri 2 i UEFA-s jep dorëheqjen: E kisha vendosur prej katër muajsh Zëvendëspresidenti i UEFA-s, Michele Uva, ka dhënë dorëheqjen pak çaste më parë. Në një deklarata zyrtare ai konfirmon l
HOROSKOPI/ Sot priten surpriza, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes Dashi Parashikohet një ditë shumë intensive dhe me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i p
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Gjuzi tregon "sekrete" profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO) Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një "sekret" profes
HOROSKOPI/ E enjte, 26 gusht: Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë Dashi Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raporet ndërpersonale.
HOROSKOPI/ Sot çështjet profesionale rifitojnë rëndësi, do keni tensione në marrëdhënien në çift Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dash deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të ven
Betohen 3 prokurorë të SPAK, Meta: Hetoni në mënyrë të pavarur! Tre prokurorë të rinj të SPAK janë betuar para Presidentit Ilir Meta. Sotir Kllapi, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi,
Shoqata Profesionale e Futbollistëve: 22 % të lojtarëve aktual dhe të dikurshëm gjenden në depresion Shoqata Profesionale e Futbollistëve (PFA) foli me 262 anëtarë midis mesit të prillit dhe mesit të majit për të vlerësua
Gara për SPAK, kush janë tre prokurorët e rinj KLP ka zgjedhur ditën e sotme tre prokurorët e rinj që do jenë pjesë e SPAK. Kandidatët paraqitën para Këshillit një
Lleshaj hesht, i riu hëngri dru, mori dhe gjobë: Policia ia hedh paq (VIDEO) Eshtë pezulluar nga puna një nga efektivët që ka ushtruar dhunë ndaj një 15 vjeçari në Tiranë. Ngjarja u zbulua nga n
Zyrtare: La Liga vendos datën e rikthimit Tifozët me padurim janë duke e pritur rifillimin e futbollit dhe kthimit të normalitetit. La Liga pritet të filloj st
Më në fund Lampard fton yllin shqiptar në stërvitjet e Chelseat Një futbollist shqiptarë tashmë është bërë shpresë e së ardhmes së Chelseat. Gjiganti anglez tashmë ka nënshkruar kontra
Talenti shqiptar nënshkruan kontratë profesionale me Chelsean Armando Broja po kalon një formë të jashtëzakonshme me moshat e Chelseat, teksa pothuajse çdo javë ka qenë protagonist m
Reagon ashpër shoqata pas arrestimeve të arkitektëve për dëmet e tërmetit Ditën e sotme për herë të parë ka reaguar Shoqata e Arkitektëve të Shqipërisë për arrestimet pas tërmetit të 26 Nëntorit
Horoskopi 10 janar 2020, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje Dashi Kohëve të fundit jeni shumë të acaruar dhe jeni gati për të debatuar, si në punë edhe në shtëpi. Kjo nuk do të
Bora Zemani feston ditëlindjen, sa vjeç mbush moderatorja (FOTO LAJM) Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit dhe shumë e komentuar në media e rrjete sociale.