999 rezultate për

prof

570 të infektuar deri më 10 prill? Profesori i matematikës parashikon përhapjen e Koronavirusit në Maqedoni (VIDEO) Nëse respektohen masat dhe qytetarët qëndrojnë në shtëpi, në rastin më të mirë deri në 10-15 prill numri maksimal i të i
Ali Ahmeti: Ne jemi NATO! Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook shpreh urimin e tij për bashkë
Po shpjegonte mësim online, profesori italian ndahet papritur nga jeta Një profesor ka humbur jetën teksa po shpjegonte mësim online studentëve të tij. Ai po mbante leksion me videokonfere
''Po ikin me vrap dhe superfuqitë'', Rama kujton thënien e profetit Muhamed Kryeministri Edi Rama ka kujtuar sot fjalët e profetit Muhamed dhe tha se me këtë betejë, sot “po ikin me vrap” edhe sup
Profesori shqiptar flet nga Madridi: Ç'ndodh sot në Itali do jetë këtu pas një jave Profesori shqiptar Albert Pelari ka rrëfyer situatën me koronavirusin në Madrid duke ditur se Spanja është vendi i dytë
"Në luftë me jetën": Tre mijë profesionistë i përgjigjen thirrjes së ministrisë, gati për të luftuar Covid-19 Ditën e djeshme shkoi në 64 numri i të prekurve nga Covid-19 në vendin tonë teksa fatmirësisht nuk kemi humbje të tjera
Kini kujdes! Nëse keni simptoma të COVID-19 mos konsumoni kurrseni këtë ilaç (FOTO LAJM) Ndërkohë që bota është në alarm për koronavirusin, mjekësia dhe shkenca po punojnë fort për të gjëtur një vaksinë. Nd
"Ethet" e koronavirus, IKSHPK në gadishmëri: Së bashku ia dalim! Fatmirësisht nuk ka asnjë rast të shënuar në Kosovë nga koronavirusi. Me qëllim parandalimin e përhapjes, qeveria ur
I infektuar me koronavirus, e dashura e Ruganit komenton në profilin e lojtarit (FOTO LAJM) Koronavirusi ka paralizuar botën e normalisht edhe fotbollin. Infektimi me koronavirus i lojtarit të Juventusit, Dan
Futbollistët anglezë në protestë: Të ndërpritet kampionati! Shoqata e Futbollistëve Profesionistë në Angli (PFA) po mendon të kërkojë zyrtarisht ndëprerjen e kampionatit anglez duk
Rama citon këshillën e Profetit Muhamed mbi karantinën, përshëndet vendimin e KMSH Kryeministri Rama i është referuar një këshille të Profetit Muhamed mbi karantinën duke përshëndetur edhe vendimin e KMS
Instagramet e rreme, edhe një police bie në grackën e profileve false Mes dhjetëra të rinjve, kryesisht adoleshentë që kallëzojnë në polici për përdorimin e profileve false me qëllim denigri
Ndalimi i Henri Çilit, reagon zyrtarisht Profesorati i UET Lajmi se botuesi dhe analisti Henri Çili bëri shumë shpejt xhiron e mediave dhe rrjeteve sociale dhe për këtë ka reaguar
Më në fund! E njohur në profesionin e saj, kjo është bashkëshortja e Arian Çanit (FOTO LAJM) Dentistja-pediatre Enida Petro, bashkëshortja e gazetarit Arian Çani, ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” . A
Ndahet nga jeta ish-ministri i Bujqësisë (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare, profesori i shkencave bujqësore i cili ka mbajtur edhe titullin Mjeshtër i Madh,
Messi tha se nuk tregoi profesionalizëm, Abidal pranon gabimin Drejtori sportiv i Barcelonës, Eric Abidal, ka pranuar se ka gabuar kur problemet e brendshme të klubit i ka komentuar n
Më në fund Lampard fton yllin shqiptar në stërvitjet e Chelseat Një futbollist shqiptarë tashmë është bërë shpresë e së ardhmes së Chelseat. Gjiganti anglez tashmë ka nënshkruar kontra
"Si u dënua ish-përkthyesi i Enverit", historia tragjike e profesorit që mblidhte letrat te plehrat Publikohet historia e panjohur e Gjergj Komninos me origjinë nga fshati Mbrezhdan i Këlcyrës, i cili pasi kishte studiua
Talenti shqiptar nënshkruan kontratë profesionale me Chelsean Armando Broja po kalon një formë të jashtëzakonshme me moshat e Chelseat, teksa pothuajse çdo javë ka qenë protagonist m
"Asnjëherë s' ke bërë s*ks", jepet vendimi për mësuesin 63 vjeçar Gjykata e Fierit ka vendosur të lerë në burg 63-vjeçarin Agron Bego. Pas denoncimit në emisionin "Stop" për ngacmim s