999 rezultate për

prof

Shtatë luftërat, ku forcat guerile mposhtën ushtritë profesioniste Ushtritë e mëdha profesioniste, nuk i fitojnë gjithmonë luftërat ku angazhohen. Ndonjëherë ato që fitojnë janë njësitë l
Largimi i parë i Liverpool konfirmohet edhe nga Klopp Lallana rinovoi kontratën në ‘Anfield’ për të përfunduar sezonin e zgjatur 2019/20, por do të largohet kur edicioni të p
Do ndërroj profesion, ç'do të thotë Fjolla Morina me këtë foto provokuese (FOTO LAJM) Fjolla Morina është e njohur si njëra prej këngëtarëve më provokuese shqiptare. Këtë ajo e ka treguar me anë të disa
"U prehsh në paqe", Manastirliu shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të Profesor Pushit Hematologu Arjan Pushi është ndarë nga jeta dhe lajmin e hidhur e ka konfirmuar dhe ministria e Shëndetësisë. Ai u pr
Kolegët njoftojnë vdekjen pasi u infektua me COVID-19, MSH: Mjeku nuk ka ndërruar jetë Vetëm pak orë më parë, kolegët deklaruan në rrjetet sociale se mjeku Arjan Pushi ka ndërruar jetë pasi ishte në intubim
HOROSKOPI/ Sot çështjet profesionale rifitojnë rëndësi, do keni tensione në marrëdhënien në çift Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dash deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të ven
BDI i përgjigjet Filipçes: Zyberi ka profesionalizëm dhe dinjitet Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka reaguar ndaj retorikes elektorale që përdor ministri i shëndetësisë Filipçe gj
Ish mbrojtësi i Barcelonës pensionohet nga futbolli Jeremy Mathieu mbyll karrierën si futbollist profesionist në moshën 36-vjeçare. Francezi ishte i detyruar të merrte këtë
Rrëfimi befasues i shqiptarit që punon si zhigolo: Kalova natën me zonjën, më dha 500 euro Një rrëfim i pazakontë është bërë në studion Shqipëria Live po nga një shqiptar që punon si zhigolo. Ilir Pjetërnikaj në
Befason talenti i United, viziton profetin nigerian për t’u shëruar nga dëmtimet (VIDEO) Angel Gomes i është përgjigjur një videoje që qarkullon në rrjetet sociale e cila tregon adoleshentin e Manchester Unite
"Rreze dielli që çan errësirën i vetëm", komentuesi deliron në profilin e Ramës (VIDEO) Kryeministri Rama ka postuar në rrjetin social Facebook ditën e sotme një video nga Bypassi i Fierit. Por më shumë s
U prehsh në Paqe Profesor! Si e kujton një prej studenteve Moikom Zeqon EDITORIAL nga MSc.Nidela Hoxha In memoriam Profesor Moikom Zeqo: Disa paragafë personalë mbi ndarjen nga jeta t
Gjashtë muaj nga vdekja e Bryant dhe vajzës së tij, bashkëshortja merr vendimin ekstrem Kur kanë kaluar rreth gjashtë muaj pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës, bashkëshortja e tij ka vendosur të mbyllë rr
Të bukura por me histori të errëta, njihuni me vajzat problematike nëpër botë (FOTO LAJM) Në Instagram dhe Twitter ekziston një profil dedikuar vajzave të bukura të arrestuara, ku postohen fotot e tyre pas arre
Nëse do të kthente kohën pas nuk do të bëhej e famshme, Morena tregon profesionin e ëndrrave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, u shpreh para disa ditësh se nëse do të kthente kohën pas, nuk do donte që të bëhej
Vajza fiksohet pas profesorit dhe e përndjek këmba-këmbës: E di vetë ai kingu Një profesor me inicialet J.B ka denoncuar një vajzë që po e ndjek këmba këmbës dhe që po e kërcënon përmes rrjeteve soc
Studentë e profesionistë të rinj, ambasada e SHBA ofron një program shkëmbimi Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ofron një mundësi më shumë për të gjithë studentët, apo profesionistët e r
Profili i Hotit dhe hija e Mustafës Profili i kryeministrit të ri të Kosovës - Avdullah Hoti është ngjitur në skenën politike në 2006-n nga Agim Veliu dhe t
Dikush po keqpërdor emrin e saj, Oriola Marashi bën thirrje publike (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram, e cila deri tani numëron 413 mijë ndjekës në l
Vetëm 25-vjeç, COVID-19 i merr jetën futbollistit të parë profesionist (FOTO LAJM) Teksa shumë shtete po lejojnë ndeshjet e futbollit, vjen lajmi se Deibert Roman Guzman u nda nga jeta në moshën 25-vjeça