E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

prof

Bojkoti i panegociueshëm deri në takimin me kryeministrin Rama, Liga merr vendimet Liga Profesioniste e Futbollit zhvilloi sot një mbledhje të jashtëzakonshme me anëtarët e saj, ku u diskutua për vijimin
Ndahet nga jeta mjeku i njohur (FOTO LAJM) Mjeku i njohur Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare. Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pe
BOJKOTI/ Reagon Liga Profesioniste: Nuk morëm përgjigje Liga Profesioniste ka reaguar për konferencën e zhvilluar ditën e djeshme nga ministrja e Financave, Anila Denaj dhe Fid
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Kërkesat ndaj qeverisë, Liga e Futbollit pritet të përshkallëzojë protestat Liga Profesioniste e Futbollit pritet të përshkallëzojë protestat nëse qeveria nuk miraton kërkesat e bëra prej më shumë
Gjuzi tregon "sekrete" profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO) Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një "sekret" profes
Ndahet nga jeta profesori dhe politikani i njohur Profesori dhe politikani i njohur shqiptar Sabit Brokaj, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare pas një ataku kardiak.
Crespo reagon pas vendimit të Messit: Duhej ta diskutonte kontratën me një profesionist, jo me babain Hernan Crespo ka identifikuar gabimin e Lionel Messi në këtë merkato. Legjenda argjentinase e futbollit, Hernan Cresp
Bllokimi i Superiores, Rama cakton njeriun e sportit për të zgjidhur ngërçin e fillimit të kampionatit Superioria është shtyrë zyrtarisht me klubet që nuk janë dakort që kampionati të rinisë. Në lidhje me këtë ngërç Edi
"Na la duar që ngushëllojnë, mjekojnë e shërojnë": Ndahet nga jeta mjeku i njohur Profesori dhe mjeku i njohur, Niko Pecani është ndarë nga jeta. Universiteti i Mjekësisë ka bërë të ditur lajmin e trish
U arrestua për p*rdhunimin e 8 vjeçares, profesori i jep fund jetës në burg Një profesor nga Tetova i dyshuar për përdhunim të një vajze 8-vjeçare, është vetëvrarë dje rreth orës 16:00 në burgun e
Për të forcuar sistemin imunitar, profesori rus jep "recetën" 15 sekondëshe Profesori i njohur nga Moska, Sergei Bubnovskiym, zbulon metodën e tij inovative për të rritur sistemin imunitar. Ai
Do të kalojnë momente të paharrueshme, ja cilat janë shenjat fatlume për 7-13 shtator Dashi: Do të përjetoni çaste të paharrueshme. Venusi do të kthehet në pozicion të favorshëm për shenjën tuaj, duke ju nd
Fiksimi i vajzave, këngëtarit shqiptar i zbulohet lidhja me bukuroshen (FOTO LAJM) Trim Jetullahu është një nga këngëtarët më simpatikë të shoëbiz-it. Kohët e fundit, ai është tërhequr disi nga muzika pa
Merr fund pritja, kur do dalë sezoni i fundit i "La Casa De Papel" “La Casa De Papel” do të kthehet me sezonin e pestë dhe të fundit në platformën Netflix. Pas pezullimit të xhirimeve si
HOROSKOPI/ E enjte, 26 gusht: Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë Dashi Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raporet ndërpersonale.
Pamje të rralla: Kur Messi ishte i ri dhe i lumtur te Barça, ja golat e tij më të mirë (VIDEO) Lionel Messi kërkon të largohet nga Barcelona aty ku u formua si futbollist profesionist. Por si çdo gjë e bukur e ka
Ndahet nga jeta publicisti i njohur, Basha dedikim prekës Publicisti dhe gazetari i njohur Kostaq Xoxa është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lidhur me ngjarjen e trishtë, ka rea
Këto gjashtë sëmundje janë aq të ngjashme dhe mund të përcaktohen vetëm nga profesionisti Shpesh përpiqemi të bëhemi mjekë të vetvetes dhe ndonjëherë na ndodh të ngatërrojmë një sëmundje me një tjetër Në fak
I ra "nga Kina", por Lori zbuloi për ndjekësit nëse është në një lidhje? (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri e cila njihet për stilin e saj të veçantë. Është fare e leh