999 rezultate për

prof

Manastirliu për vdekjen e mjekut Kerci: Mjekësia humbi një prej profesionistëve më të zotë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka shprehur ngushëllimet e saj për ndarjen nga jeta të mjekut Mihal Kerci.
Koronavirusi i merr jetën mjekes së njohur të pneumologjisë Covid 19 i ka marrë jetën doktoreshës së pneumologjisë Flutura Hashorva. Mësohet se mjekja ka ndërruar jetë ditën e djes
Që nga kënga te basketbolli, të gjitha profesionet e Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një nga personazhet më të komentuara dhe pikante të politikës shqiptare. Por ai
Shantazhet në rrjetet sociale, Policia zbulon skemën që përdorin përdoruesit anonimë Policia e Shtetit me anë të një deklarate të bërë publike tregon se është rritur ndjeshëm rritja e shantazheve në rrjete
Pse shtatzënat nuk mund të vaksinohen kundër COVID-19? Profesori zbulon arsyen Profesori Elias Mosialos ka shpjeguar arsyen pse gratë shtatzëna nuk do ta marrin vaksinën kundër COVID-19. Sipas tij
Punonte vullnetarisht, COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur (FOTO LAJM) Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin. Doktor Myftar Zemani kishte dalë në pension, por ende ushtronte
"Jam berber, skulpturën e kam hobi", flet autori i shtatores së Adem Jasharit Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. Ai
Bëhet i gjallë autori i shtatores së Adem Jasharit: Unë berber jam, skulpturën e kam hobi! Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. A
Koronavirusi i merr jetën pedagoges së njohur në Universitetin e Tiranës Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale Kozeta Noti, ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid 19. Lajmi i
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
HOROSKOPI/ Yjet nuk paralajmërojnë asgjë të mirë përsa i përket fushës profesionale Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm,
Humbje e madhe, COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur shqiptar Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jet
Twitter i dorëzon profilin zyrtar presidencial Joe Biden në 20 janar 2021 Twitter do t’i dorëzojë profilin zyrtar presidencial Presidentit të zgjedhur të SHBA Joe Biden ditën kur ai të betohet p
Ditëlindje në Infektiv, Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon Shefja e Spitalit Infektiv, doktoresha Najada Çomo ka festuar sot ditëlindjen në Infektiv. Kryeministri Edi Rama e ka
COVID-19 i merr jetën demokratit të njohur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit, inxhinieri Bahri Shanaj, i cili është një nga themeluesit e PD-së në qytetin
Rama i merr borxh fjalët At Zef Pllumit: Ziliqarit mos i trego as ëndrrën që ke parë Kryeministri Edi Rama ka vazhduar traditën e fjalëve të ccmuara edhe sot duke shpërndarë në profilin e tij një shprehje
Tërhiqet Macron: E kuptoj tronditjen e myslimanëve mbi karikaturat e profetit Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se ai i kupton ndjenjat e muslimanëve të cilët janë të tronditur nga shfaqja e
Nuk do ta shihni vetëm në muzikë, Ronela tashmë ka dhe një tjetër profesion (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të shoëbizzit shqiptar. Ndarja pas disa vitesh së bash
Numri 2 i UEFA-s jep dorëheqjen: E kisha vendosur prej katër muajsh Zëvendëspresidenti i UEFA-s, Michele Uva, ka dhënë dorëheqjen pak çaste më parë. Në një deklarata zyrtare ai konfirmon l
Dj Snake i fiksuar pas Marinës, çfarë bëri tani publikisht për moderatoren (FOTO LAJM) Një emoji në profilin e Instagramit të Marina Vjollcës nga Dj me famë botërore Dj Snake, u bë pak ditë më parë kryetemë