E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

prof

HOROSKOPI/ Mësoni si do të nisë java e parë e këtij viti për secilën shenjë Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
Profesionet që do paguhen më shumë në Shqipëri në 2021 Viti që sapo u mbyll ishte një vit shumë i vështirë në të gjitha aspektet, një sfidë e pa provuar dhe as e përfytyruar m
​Osmani: FSK po shndërrohet në ushtri moderne Ushtruesja e detyrës së presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani u është drejtuar ushtarëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot DASHI Duke patur parasysh stinën mund t’i kushtoni vetes një udhëtim si fillim pushimesh. Do t’ju bënte mirë të zgjidhn
COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur COVID-19 i ka marrë jetën profesorit Nehat Sokali, bashkëshortit të kryetares së PS-së në Kukës. Lajmin e ka bërë të
ZYRTARE/ Blerim Xhemaili rikthehet aty ku nisi karrierën si profesionist Mesfushori 34-vjeçar Blerim Xhemaili është rikthyer në kampionatin zviceran, pasi ka vendosur të nënshkruajë për dy sezo
Pas suksesit në "La Casa de Papel", "Profesori" fiton një rol të ri (FOTO LAJM) Alvaro Morte i “Money Heist” ka fituar një rol të ri në një projekt filmik. Projektuesi kriminal i “Money Heist”, Pro
Manastirliu për vdekjen e mjekut Kerci: Mjekësia humbi një prej profesionistëve më të zotë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka shprehur ngushëllimet e saj për ndarjen nga jeta të mjekut Mihal Kerci.
Koronavirusi i merr jetën mjekes së njohur të pneumologjisë Covid 19 i ka marrë jetën doktoreshës së pneumologjisë Flutura Hashorva. Mësohet se mjekja ka ndërruar jetë ditën e djes
Që nga kënga te basketbolli, të gjitha profesionet e Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një nga personazhet më të komentuara dhe pikante të politikës shqiptare. Por ai
Shantazhet në rrjetet sociale, Policia zbulon skemën që përdorin përdoruesit anonimë Policia e Shtetit me anë të një deklarate të bërë publike tregon se është rritur ndjeshëm rritja e shantazheve në rrjete
Pse shtatzënat nuk mund të vaksinohen kundër COVID-19? Profesori zbulon arsyen Profesori Elias Mosialos ka shpjeguar arsyen pse gratë shtatzëna nuk do ta marrin vaksinën kundër COVID-19. Sipas tij
Punonte vullnetarisht, COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur (FOTO LAJM) Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin. Doktor Myftar Zemani kishte dalë në pension, por ende ushtronte
"Jam berber, skulpturën e kam hobi", flet autori i shtatores së Adem Jasharit Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. Ai
Bëhet i gjallë autori i shtatores së Adem Jasharit: Unë berber jam, skulpturën e kam hobi! Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. A
Koronavirusi i merr jetën pedagoges së njohur në Universitetin e Tiranës Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale Kozeta Noti, ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid 19. Lajmi i
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
HOROSKOPI/ Yjet nuk paralajmërojnë asgjë të mirë përsa i përket fushës profesionale Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm,
Humbje e madhe, COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur shqiptar Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jet
Twitter i dorëzon profilin zyrtar presidencial Joe Biden në 20 janar 2021 Twitter do t’i dorëzojë profilin zyrtar presidencial Presidentit të zgjedhur të SHBA Joe Biden ditën kur ai të betohet p