999 rezultate për

prof

Ish-gruaja e miliarderit amerikan martohet me profesorin (FOTO LAJM) Martesë e re për MacKenzie Scott, ish-gruaja e Jeff Bezos, të cilët së bashku ndërtuan pasurinë e "Amazon". Pas divor
53 vdekje nga COVID-19 në Greqi, profesori bën parashikimin e frikshëm Rastet e koronavirusit në Greqi vijojnë që të jenë në një nivel shumë të lartë. Sot janë regjistruar 1142 të infektuar,
"Gëzuar 7 Marsin misionarë", Grida Duma mesazh për mësuesit (VIDEO) Grida Duma ka uruar në mënyrë të veçantë sot, “Ditën e Mësuesit”. Nëpërmjet një video-mesazhi të publikuar në rrjetin
Horoskopi 6 Mars 2021, yjet ju paralajmërojnë për punën dhe dashurinë Dashi Vijon një gjendje e përgjithshme nervozizmi, por kjo e shtunë parashikohet të jetë më e mirë në raport me ditët
U largua me akuza të rënda, ministrja e Ramës takon menjëherë Kalon (FOTO LAJM) Ditën e sotme mjeku Tritan Kalo Kalo është larguar nga Komiteti Teknik i Ekspertëve. Këtë largim e ka bërë me dije v
Largimi nga Komiteti i Ekspertëve, Brataj: Shqipëria nuk ka vetëm Prof. Kalon dhe mua Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka folur lidhur me vendimin e Prof.Tritan Kalos për t’u larguar nga komiteti
Erion Dasho për dorëheqjen e Kalos: Veprim prej profesionisti! Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka komentuar vendimin e mjekut Tritan Kalo për t'u tërhequr nga pozicioni i tij
Mësoi mijëra nxënës, ndahet nga jeta mësuesi nga Fieri Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme mësuesi nga Fieri Refail Thomai. Lajmin e ka bërë me dije zv/kryeministri Erion
Nga bankierët tek IT, kush profesion paguhet më shumë në Shqipëri Puna në bankë ose në sigurime sjell sot në vend shpërblimin më të madh material. Sipas INSTAT, paga mesatare në sektorin
Nëse një grua shtatzënë infektohet me Covid-19, çfarë ndodh me fëmijën e saj Deri tani fatmirësisht kemi dëgjuar raste në të cilat, nëse një grua shtatzënë infektohet me Covid-19 fëmija brenda në b
Merret vendimi i parë për Suarez, pakt për 1 vit burg Është marrë një vendim i parë lidhur me çështjen e Luis Suarezit dhe provimin farsë në Universitetin për të Huaj të Peru
Lajm i mirë! Kjo vaksinë anti-covid ofron 100 përqind mbrojtje 28 ditë pas injektimit Një lajm i mirë vjen nga kompania që punoi vaksinën anti -covid Johnson& Johnson. Profesori i Politikave Shëndetësor
Brez i djegur? Koronavirusi godet shanset e punësimit të të rinjve Instituti Gjerman i Tregut të Punës dhe Profesionit, IAB ka hulumtuar se kush i vuan më së shumti pasojat e krizës së Co
Habit qytetari në Urën Vajgurore: Jam profet, UFO-t më kanë përd*unuar dhe më tregojnë sekretet Një njeri i cili e quan veten "profet", nga qyteti i Urës Vajgurore deklaron se është rrëmbyer nga UFO-t dhe se është pë
Vrasja e Billës, del një tjetër i dyshuar që prokuroria i ka marë kampionët e ADN Zgjerohet rrethi i të dyshuarve për vrasjen e Hekuran Billës. Pas përftimit të një profili ADN-je në njërën nga makinat
Rama nga Elbasani: Ata që mbarojnë arsimin profesional e kanë më të lehtë të punësohen Kryeministri i vendit Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një bashkëbisedim me qytetarët e Elbasanit. Në fjalën e tij
Operohet në zemër foshnja vetëm 7 ditëshe në QSUT (FOTO LAJM) Një foshnje vetëm 7 ditëshe i është nënshtruar një operacioni të rrallë në zemër në Qendrën Spitalore Universitare në Ti
Vllaznia sot feston 102 vjetorin, i pari klub profesionist në Shqipëri 102 vite më parë në Shkodër themelohej i pari klub profesionist në Shqipëri, Vllaznia Shkodër. Teksa sporti më i dashur
Kryeministri i "fiksuar" pas Instagramit, por ndjek vetëm këto dy profile personash (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama shquhet për faktin se është një nga politikanët më aktivë në mediat sociale. Ai aktualisht ndod
HOROSKOPI/ Kjo e martë do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje Dashi Kjo e martë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mën