999 rezultate për

produktet

Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës, mos e blini kurrë Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Dyshohet se shkakton kancer! Nëse kremi antirrudhë ka këtë përbërës mos e blini Ka diçka shumë të rëndësishme për të ditur për produktet që përdor për pastrimin e fytyrës. Jo vetëm duhet të kontrollos
Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse hiqni dorë nga produktet e qumështit (FOTO LAJM) Përfitimet kryesore shëndetësore të ngrënies së qumështit përfshijnë ndërtimin e eshtrave dhe dhëmbëve dhe mbajtjen e ma
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
Kafja nuk iu bën mirë? Produktet që e zëvëndësojnë dhe iu mbushin me energji Kur vjen puna tek përfitimet shëndetësore, reputacioni i kafesë vërvitet në ekstreme. Pirja e dy deri në pesë filxhan
Produktet dhe bimët mjekësore që duhet të përdorni kundër gripit Erëzat dhe bimët mjekësore janë ndër aleatët më të mirë të organizmit në stinën e gripit. Ato forcojnë sistemin imunitar
Kujdes! Produktet kozmetike që përdorni në përditshmëri kanë një datë skadence Produktet kozmetike mund t’ju shkaktojnë probleme me lëkurën nëse shkelni atë që njihet si “afati i skadencës”. Secila p
Nuk bëjmë dot pa to! 7 produktet që po na shkatërrojnë veshkat Avokadot Megjithëse avokadot janë të njohura dhe vlerësohen për cilësitë e tyre të ndryshme ushqyese, ngrënia e shumt
9 gabimet që ne bëjmë gjatë blerjeve ushqimore (FOTO LAJM) Ne vizitojmë supermarketet pothuajse çdo ditë, por ne rrallë mendojmë se si disa nga zakonet tona tregtare janë të gabua
E bën xixë, produktet më të mira për me vlerë për makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
5 gabime të përditshme që po ju bllokojnë poret Çfarë kërkon njeriu në jetë? Pore të lëmtura, që do të thotë lëkurë e mirë. Poret e hapura janë sfidë më vete, por pavar
Lista më e çuditshme që mund të imagjinoni, 4 produktet më të konsumuara gjatë pandemisë Kafe e shpejtë, salcë domatesh, mbathje për joga dhe atlete të kompanisë Nike janë gjithandej në listën e blerjeve. Uji
A është korrekte të mbani produktet kozmetike në frigorifer gjatë verës? Përgjigja nuk është gjithmonë, po, në disa raste mbajtja e produkteve të freskëta është kundërproduktive, ndërsa në të t
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Mos blini bukë të prerë, rreziku është i madh Kemi hyrë në sezonin e temperaturave të larta dhe ndërkohë jemi dhe në kushtet e ekzistencës së virusit COVID-19 në të
Kujdes kur blini online, produktet mund të jenë zhgënjyese dhe jo vetëm (FOTO LAJM) Kur blen online ka gjithmonë një rrezik që produkti që ke porositur nuk do të jetë ashtu si mendon. Por disa blerje
9 gabimet që ne bëjmë gjatë blerjeve ushqimore (FOTO LAJM) Ne vizitojmë supermarketet pothuajse çdo ditë, por ne rrallë mendojmë se si disa nga zakonet tona tregtare janë të gabua
Këto janë produktet e kozmetikës që duhet ruajtur në frigoifer Në ditët e nxehta , asgjë nuk na shijon më shumë se një gotë uji i ftohtë apo një frut i freskët nga frigoriferi. Në
Para se të blini online, njihuni me vajzat që u zhgënjyen nga produktet (FOTO LAJM) Blerjet online janë shumë praktike, pasi na kursjenë kohë e sidomos këto ditë karantine duket se janë zgjidhja ideale.
Po produktet e make up-it, a përbëjnë rrezik këto kohë? Koronavirusi ka infektuar një pjesë të mirë të njerëzve në të globin. Edhe pse të izoluar nëpër shtëpia, të gjithë trego