999 rezultate për

problemet

Këshilla! Ja si ta kuroni artritin dhe problemet në kocka Në këtë artikull ne do të ju tregojmë se si duhet ta bëni në shtëpi këtë ilaç të cilin duhet ta aplikoni ne zonën e prek
9 problemet shëndetësore që shkakton qendrimi ulur 8 orë çdo ditë! Qëndrimi ulur për orë të tëra është i rrezikshëm për shëndetin dhe mund të çojë në sëmundje të llojeve të ndryshme. Të r
A po anashkalohet çështja shqiptare në Maqedoni Çështja shqiptare në Maqedoni ka ngelur sërish në udhëkryq, ndërsa kryeministri Zaev nuk po jep ‘shenja’ për ndryshimin
Mjekët ndalojnë veshjen e shapkave Crocs, ja problemet shëndetësore që mund të keni Kroks, askush nuk tha që janë të bukura, por rehatia e tyre as nuk diskutohet! Me më shumë se 300 milion shapka të shitu
Robbie Williams: “Kam një sëmundje në kokë që do të më vrasë” Ish pjesëtari i grupit ''Take That'', Robbie Williams në një intervistë për “The Sun” ka treguar për problemet e tij men
Njihuni me tre problemet më shqetësuese në Kosovë Kosova përballet me tri sfida kryesore gjatë dekadës së dytë të pavarësisë, thuhet në analizën e ekonomisë politike të p
Si rrallëherë reshje të dendura dëbore në kryeqytet, nisin problemet e para Këtë herë si rrallëherë ka pasur reshje të denduara dëbore edhe në kryeqytet. Ndërkohë dëborë ka rënë edhe në zonat e
Nuk kanë të ndalur problemet për PSG, dëmtohet edhe Marquinhos Probleme për PSG-në para ndeshjes së kthimit në UEFA Champions League me Real Madridin nuk kanë marrë fund, pasi përveç
Njerëz të cilët i zgjidhën problemet e tyre në mënyrë të pazakontë (FOTO LAJM) Kur njerëzit mendojnë për shpikjet dhe si u bënë, ata shpesh përfytyrojnë shkencëtarë të shkëlqyer që punojnë në laborat
Pas rehabilitimit kundër depresionit, Selena vendos t’i rikthehet përsëri muzikës Pak kohë më parë në media ka qarkulluar lajmi se pas ribashkimit të bujshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin ndarë
Për 5 minuta bëhet njeriu më i pasur në botë! (FOTO LAJM) Për disa minuta një belg është bërë pa dijeninë e tij shumë i pasur. Një banor nga Dinant, Luc Mahieux, ka zbuluar se
U zgjidhën të gjitha problemet dhe ngeli heqja e flamurit kombëtar? Edhe Ramiz Lladrovci e kërkon Vetëm pas disa ditësh Kosova feston 10-vjetorin e shtetformimit dhe kjo është një festë për të gjithë shqiptarët kudo që
Nisin problemet për Kylie-n! Ish-i dashuri aludon se është babi i fëmijës Kylie Jenner pak ditë më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë Stormi. Ajo ka përjetuar një nga momentet më të bukura
Serbia kërkon dialog me Tiranën për të zgjidhur problemet me Kosovën Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, duke folur për Kosovën gjatë ditës së sotme, ka thënë që procesi i ndalimit
Nuk kanë të ndalur problemet për Juven, dëmtohet mesfushori francez Nuk ka paqe për Juventusin, edhe kur djemtë e Massimilliano Allegrit vendosin që të dëfrejnë publikun e tyre. Kundër Sas
Shtohet numri i të rinjve që vuajnë nga problemet kardio-vaskulare Mjekët kardiologë të Spitalit Amerikan, ngrenë alarmin se është ulur ndjeshëm mosha e personave që vijnë në spital me nj
Albin Kurti jep dy shpjegime për vrasjen e Ivanoviçit në mediat boshnjake Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për agjencinë e lajmeve nga Bosnja 'Patria', ka folur për
Princesha e pop-it Britney Spears bën 35 vjeç Britney Spirs mbush sot 35 vjeç. Përkundër moshës ajo mbetet për të gjithë “Lolita e popi-it”, emër që e ka fituar në
Çfarë tregon ngjyra e urinës për problemet e trupit tonë Shumica prej nesh nuk dëshiron të flasë për gjërat si urina apo fekalet, por realiteti është se këto jashtëqitje janë të
Mjekoni problemet me gjumin për më pak se një muaj! Nëse keni probleme me gjumin, ju nuk jeni të vetëm në këtë çështje. Kjo pasi pagjumësia mendohet të ndikojë rregullis