999 rezultate për

probleme

Probleme me pasurinë, shkarkohet nga detyra kryetarja e Gjykatës Administrative Shkodër Kryetarja e Gjykatës Administrative të Shkodrës, Valbona Durraj (Seknaj) është shkarkuar nga detyra. Komisioni i Pavarur
Problemet me Facebook, WhatsApp dhe Instagram, flet zëdhënësi Disa përdorues të rrjetit social më të madh në botë, Facebook, të mërkurën, janë ankuar se nuk po mund të ngarkojnë foto
Daçiç: Peruja me qëndrim miqësor ndaj problemeve që ka Serbia rreth Kosovës Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se vizita e tij në Peru ishte e një rëndësie historike, sepse është në inter
Maska e artë që heq njollat në lëkurë Ka shumë faktorë që mund të kontribuojnë në shfaqjen e problemeve të tilla si puçrra fytyre, njolla ose rrudha. Stresi i
Çudirat me numrat, Glover: Do shohim nëse u mbushën kutitë në 10 bashki Përfaqësuesja e Audrey Glover OSBE OHDIR po mban një deklaratë për media lidhur me zgjedhjet e ditës së djeshme dhe pro
I gjithë raporti, problemet që konstatoi ODIHR në zgjedhjet e djeshme Audrey Glover kryetarja e misionit të OSBE-ODIHR ka publikuar raportin paraprak në lidhje me zgjedhjet e djeshme. Më
Pati probleme me zemrën, Casillas befason me postimin e fundit Iker Casillas duket se ka lënë pas problemet me zemrën. Spanjolli ka postuar një foto në "Twitter", teksa shihet duke hy
Si të mbrojmë veshët nga uji në plazh E kush është ai apo ajo që nuk e ka provuar ndjesinë e ujit në njërin apo në të dy veshët pas bërjes së një dushi apo la
Trondit ish-legjenda e Milanit: Sarri do të ketë probleme tek Juventus Sacchi ka shprehur besimin se Sarri do të përballet me probleme në detyrën e ti të re, me shkakun që mund të vije nga lo
Dardha mbron zemrën dhe forcon eshtrat Dardha është një ndër frutat që u rekomandohet të gjithë njerëzve, të cilët kanë probleme me zemrën. Pasi dardha me të
Bale-Real Madrid, vazhdojnë problemet Shpresat e Real Madridit për të shitur Gareth Bale këtë verë po zbehen gjithnjë e më shumë. "Los Blancos" kanë qenë s
Pse gratë më të forta shpesh ndihen të "thyera" brenda Kur takojmë një grua të fortë, ne mund të ndjehemi të tërhequr nga besimi i saj. Duket sikur ajo ka të gjitha: një pu
Postimet ne Facebook ndihmojnë në gjetjen e problemeve shëndetësore Postimet në Facebook po arrijnë t’u ndihmojnë njerëzve edhe në identifikimin e problemeve shëndetsore. Postimet që i
6 problemet shëndetësore që mund t’i kuptoni prej syve Sytë janë të lidhura me sistemin nervor qendror dhe gjithçka tjetër në trup. Çdo gjë që prek trup, ndikon gjithashtu edh
Kush mohon krimet e barbarëve në Kosovë mund të ketë probleme me ligjin Kushdo që mohon krimet e luftës në Kosovë, në të ardhmen do të mund të dënohet me ligj, thonë zyrtarët e Qeverisë së Kos
Britney Spears po mundohet të lejë pas problemet, shfaqet me bikini në plazh (VIDEO) Britney Spears është në kërkim të lumturisë dhe të shëndetit pasi ajo ka përjetuar kohëve të fundit një sër trazirash pe
Donald Trump ka probleme, gazetarja thotë se e përdhunoi në '93 Akuza të reja për ngacmim seksual për Donald Trump. Gazetarja amerikane Jean Carroll, njohur si një nga opinionistet më
Horoskopi 19 qershor 2019 Dashi Gjatë kësaj dite mund të hasni në një sërë polemikash, komplikimesh dhe shqetësimesh, pasi ka diçka që nuk ecën
Rita Ora anulon koncertet, ka probleme shëndetësore Rita Ora ka sërish probleme me një infeksion në gjoks. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar
Ylli Rakipi: Berisha kishte probleme, por nuk mbante kriminelë në zyrë si Rama Gazetari Ylli Rakipi, në emisionin “I ftuari” të Endri Xhafos, në A2 CNN, bëri një analizë të shkurtër të dallimit, sipa