999 rezultate për

probleme

Probleme me gjumin, çfarë duhet të bëni që të flini qetë dhe të zgjoheni plot energji Gjumi është një mekanizëm cerebral ende tërësisht i qartë. Ka persona që nuk arrijnë të flenë, të tjerë që i zë gjumi pë
Si për të harruar problemet e fundit, Arbenita ndryshon look dhe duket yll (VIDEO) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar. Vazhdim
Trishtuese, ish-ylli i NBA i pastrehë dhe me probleme mendore sulmohet në rrugë (VIDEO) Ish-basketbollisti i Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Dallas Mavericks dhe Seattle SuperSonics, Delonte West, i cili
Akuza e rëndë: Një kryetar bashkie në Tiranë probleme me dekriminalizimin? "Ka indicie të qenësishme, jemi duke provuar në fazën përfundimtare për një kryetar bashkie në qarkun e Tiranës..." S
PD: Po verifikojmë 15 kryebashkiakë, kanë probleme me ligjin e dekriminalizimit Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka paralajmëruar nga Korça se do të publikohen të tjerë
S'kanë fund problemet për Meghan, babai do dëshmojë kundër saj në gjyq (FOTO LAJM) Meghan Markle ka qenë së fundmi në fokusin e mediave botërore pas deklaratës së saj dhe të princit Harry. Çifti hoqën do
Juventusi me probleme financiare, thyen rregullat e UEFA-s Juventusi është në rrezik të dënohet për shkelje të rregullave për Ndershmëri Financiare (FFP) të UEFA-s, pasi që e ka k
Problemet që e presin Setien te Barcelona Pasi u emërua në pozitën e trajnerit në gjysmë të sezonit dhe te një klub si Barcelona që është lidere e ligës, Quique S
Avioni hedh karburant në parkun e shkollës, përfundojnë në spital 17 nxënës (VIDEO) Një avion pasagjerësh pati probleme në motor dhe bëri një ulje emergjente në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angeles.
Zjarret vënë në dyshim Australian Open, tenistët shfaqin probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte parashikuar, emergjenca e zjarreve që kanë pushtuar Australinë ka tronditur edhe turneun e parë Grand Sl
Nëse keni probleme me kujtesën, kjo është zgjidhja Femrat të cilat kanë probleme me kujtesën mund ta gjejnë zgjidhjen tek seksi i cili ndihmon në forcimin e hipokamusit,
Hapa të thjeshtë për të eliminuar problemet e kaçurrelave të ashpër Me ardhjen e dimrit shfaqet efekti i kaçurrelit të ashpër që ngatërrohet, ka më pak hidratim dhe thahet më shumë. Për
Gjyqtarja Marsela Balili probleme me pasurinë, nuk justifikon dot apartamentin duplex Problemet me justifikimet e pasurisë, është një nga faktorët kryesorë që ka "rrëzuar" shumë gjyqtarë teksa vettingu bën
Shëndeti i stomakut, lëngu i orizit dhe kurat më të mira natyrale Stomaku i njeriut ka kapacitetin për të mbajtur rreth 220 gramë ushqim. Atij i nevojitet 4 deri në 6 orë për të zbërthye
Nëse keni probleme me kujtesën, kjo është zgjidhja Që seksi shëron shumë semundje e dinim, por që rregullon edhe problemet me kujtesën te femrat na e tregon një studim i f
Alarm te Barcelona, Suarez drejt operimit Barcelona ka marrë një tjetër lajm të keq pas humbjes së gjysmëfinales kundër Atletico Madridit me rezultatin 2-3 në Ara
Nëse vuani nga këto probleme shëndetësore mos hani vezë Njerëzimi i konsumon vezët prej mijëra vitesh. Dikur, ato ishin ushqime të mrekullueshme mbijetese, veçanërisht në ato z
Pse dhe si duhet ta pastrojmë gjuhën për të shpëtuar nga problemet me shëndetin Nuk janë vetëm dhëmbët tuaj, por edhe gjuha që kërkon një trajtim të veçantë. Shkencëtarët thonë se pastrimi i saj rregu
Mësohet arsyeja pse De Ligt nuk po luan me Juventusin Matthijs De Ligt nuk ka luajtur në ndeshjet e fundit në Juventus duke përfunduar në bankën e rezervistëve. Trajneri M
Lajm i madh për tifozët e Juventusit, Sarri: Ronaldo nuk ka më probleme me gjurin Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, i ka siguruar tifozët e bardhezinjve se sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo është