999 rezultate për

prizren

Gjenden shumë veprime të jashtëligjshme në Prizren, a do të japin llogari? Dhjetëra të punësuar në Komunën e Prizrenit nuk posedojnë kontratë apo dosje punësimi të lidhur me komunën. Zyra Komb
Reçica: Nuk do të le gurë pa lëvizur që t'i ndihmoj qytetarët Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica ishte sot në Prizren ku mori pjesë në Konferencën për projektin,
Festë për Erdoganin në Prizren dhe Shkup (VIDEO) Rexheb Tayyib Erdogan ka shpallur fitoren pas zgjedhjeve presidenciale dhe elektorale në Turqi duke siguruar kështu nj
Arrestohet Kobra, njeriu që nxorri valltaren Kallashi Dibran Hoxha, i njohur si pronari i “Kobra City”-t në Prizren është arrestuar sot nga Policia e Prizrenit. Hoxha ka q
Vizitorët në Prizren ankohen për ngacmime seksuale Erdiz Driza ka një bujtinë në Prizren, por që atij kohëve të fundit, shpesh po i ndodhë që mysafirët të kthehen të traum
Vetëvendosje bën veprimin e drejtë, tërheq padinë ndaj PDK-së Lëvizja Vetëvendosje! ka tërhequr padinë kundër kandidatit të PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj.Lënda është
Deputetja shqiptare më joshëse habit dynjanë: S'dija asnjë fjalë shqip në Kuvend Duda Balje është një ndër deputetet më seksi. E ftuar tek "Rudina" Duda Balje, deputete e Kuvendit të Kosovës dhe pë
Përveç gruas edhe një i moshuar largohet me forcë (VIDEO) Në një video tjetër që po qarkullon në rrjetet sociale nga ceremonia e 140 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, p
Mediat e rajonit: Haradinaj deshi të rrahë një grua në Prizren (FOTO LAJM) Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, iu desh që për disa çaste të luante rolin e sigurimit, të dielën, në Prizren
Prizreni shpreson nga Berati për pranim në UNESCO Anëtarët e Kuvendit të Komunës së Prizrenit unanimisht kanë miratuar vendimin për binjakëzimin e kësaj komune me Bashkin
Mësoni nga e priti syfyrin Veseli mëngjesin e sotëm Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe kryeparlamentari, Kadri Veseli ka qëndruar mbrëmë në Prizren. Veseli ka
Kuvendi i Kosovës mban seancë në ndërtesën historike Në Prizren më 10 qershor do të mbahet seance solemne e Kuvendit të Kosovës në shënim të 140 vjetorit të Lidhjes së Prizr
Djali sulmon babain në Prizren Një rast i dhunës familjare është regjistruar në Prizren dje pas mesnate. Policia raporton se është arrestuar një i d
Pasi u vodhën 100 mijë euro hajdutët godasin serish në Prizren Prizreni sërish të dielën është goditur nga një vjedhje nëpër shtëpi, pak ditë pasi në shtëpinë e ish-deputetit të LDK-s
Është e ish-deputetit shtëpia që u vodhën 100 mijë euro Mbi 100 mijë euro i janë vjedhur para dy netëve ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës dhe të asamblistit të LDK-së në Pri
Hajduti vjedh 100 mijë euro në një fshat të Prizrenit Edhe pse jetojmë në vitin 2018 ende ka qytetarë që nuk u besojnë bankave dhe mbajnë qindr-mijëra euro në shtëpi duke rre
Policia jep detaje nga vetëvrasja e vajzave në Prizren Një nxënëse e shkollës së mesme të mjekësisë “Luciano Motroni” në Prizren, identiteti i së cilës nuk është bërë i ditur
Tronditëse: Vajzat e vetëvrara në Prizren ishin shoqe klase, të dyja kërcyen nga banesat Prizreni është tronditur në dy javët e fundit nga dy ngjarje të rënda. Dy femra të reja janë vetëvrarë në dy javët e fun
Aksion si në filma, del nga automjeti në Prizren dhe nxjerr pistoletën Në orët e mbrëmjes të së martës, në fshatin Lubizhdë të Prizrenit ka ndodhur një tentim vrasje si dhe shkaktim i rreziku
Makina godet dy motorristë në Prizren Një tjetër aksident i rëndë është shënuar ndërmjet një makinë dhe dy motorristëve në rrugët e Kosovës. Mësohet se ngjarj