999 rezultate për

prizren

Krimi makabër në Prizren, nëna monstër dyshohet se ka vrarë edhe foshnja të tjera (VIDEO) Para gjashtë ditësh në një shtëpi në qendër të Prizrenit, një grua solli në jetë një foshnje të gjinisë mashkullore. Pro
Tronditëse, nëna që vrau foshnjën në Prizren ka vrarë edhe një fëmjë tjetër të saj Rrëfimi nga PrizreniMarigona Bytyqi dyshohet se ka mbytur foshnjën e saj me rroba, në tavanin e shtëpisë. Familjarët e p
Ariu sërish përgjak Prizrenin, ja si shpëtoi pronari i deleve nga vdekja Mbrëmë rreth orës 18:00, një ariu i famshëm i Prizrenit ka mbytur 12 dele në një fermë e cila ndodhet në afërsi të ish-f
Mbyti foshnjën e saj të porsalindur, arrestohet gruaja në Prizren Të premten është arrestuar një grua në Prizren, pasi dyshohet se kishte lindur një foshnje në shtëpinë e saj dhe mw pas
Ministri shqiptar shkarkon Rrahim Pacollin nga detyra e konsullit Gjatë ditës së sotme, mediat kanë bërë të ditur se Ministri për Evropën në Qeverinë e Shqipërisë, Gent Cakaj, e ka shkar
Pamje të rralla, ariu sulmon tufën me dele në Prizren (VIDEO) Data 30 mars ka qenë ditë e keqe për dy familje nga fshati Pouskë i Prizrenit. Kjo pasi që një ari i egër u është futur
Makina përplas shtyllën dhe kthehet përmbys në Prizren Një aksident i çuditshëm ka ndodhur pak minuta më parë në Prizren, ku makina fillimisht ka përplasur me shpejtësi shtyll
Aksident i frikshëm në rrugën Prizren-Gjakovë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ndodhi në magjistralen Gjakovë Prizreni.
Nisin grupimet në LDK Anton Quni e Driton Selmanaj kanë paralajmëruar se do t’i hyjnë garës për Kryetar të Degës së LDK’së në Prizren. Në krah
Të ecësh nën zjarrin e Prizrenit Turra e druve digjet në një mbrëmje marsi në mes të ishullit të improvizuar në formë gjysmëharku në Parkun e qytetit të
Sherr mes disa të rinjëve në Prizren, një person është goditur me thikë në kokë Para pak minutash ka ndodhur një përleshje fizike mes disa të rinjve afër "Shatërvanit" në Prizren. Raportohet se në
Ariu shkakton dëme të mëdha në dy familje të Prizrenit (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit pronari i deleve Ramell Demiri nga fshati Pousk i Prizrenit ka pësuar një dëm jot ë vogël.
Dy mijë nxënës në Prizren siguruan të ardhmen e tyre në BE, politikanët të shqetësuar Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj është shprehur i tmerruar nga ajo çfarë ka dëgjuar sot. Ai
Merr flakë gjatë natës autobusi në Prizren Rreth orës 22:00 të mbrëmjes, ka shpërthyer në flakë autobusi në rrugën Zhur – Prizren, nga ky incident askush nuk është
I dyshuari për vrasjen në Suharekë është një polic Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë lidhur me dy vrasjet që kanë ndodhur në rajonin e Prizrenit. Nexhmi Krasn
Malet e Prizrenit janë përfshirë nga flakët Zjarrvëniet e maleve por edhe e fushave në Kosovë është bërë e shpeshtë këto ditë. Edhe sonte, disa male në fshatin N
I burgosuri djeg qelinë në burgun e Prizrenit Edhe një i paraburgosur në burgun e Prizrenit, ka shprehur revoltë ndaj mbajtjes së tij në paraburgim, dhe ka djegur dho
"Fjalët ia mori era", Haskuka nuk është shumë i hapur me qytetarët Monitoruesit e Institutit Demokratik të Kosovës (KDI) kanë bërë të ditur se gjatë vitit të shkuar në Komunën e Prizrenit
Rrahu familjen, arrestohet burri në Prizren Një person i komunitetit rom është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar familjarët e
Dedikimi prekës i vajzës që humbi të fejuarin në aksidentin e Prizrenit Një aksident tragjik u mori jetën tre personave në Prizren. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme ku viktima mbetën