999 rezultate për

prizren

Një profesor kroat do të zgjidhë problemin me ariun e Prizrenit Një profesor nga Universiteti i Zagrebit pritet që ta zgjidhe të gjithë ‘hallakamën’, e krijuar në vend ditëve të fundit
Gocat sherr me njëra-tjetrën në shkollën fillore të Prizrenit, çunat bëjnë tifo (VIDEO) Një rrahje si në filma ka ndodhur dje në Komunën e Prizrenit. Por, këtë herë, përleshja ndodhi në mes të disa vajzave në
Profesori universitar zgjidh dilemën, pse arusha po sillet nervoze në Prizren? Vendimi për vrasjen e “Arushës së Murrme” në Prizren, i marrë nga Drejtorati Qendror i Inspekcionit për Pylltari dhe Gju
Gjithçka që duhet të dini për ariun që sulmon Prizrenin, a duhej dënuar me vrasje? Ka më se një muaj që ariu më i famshëm i Kosovës është bërë temë e gjerë diskutimi. Ky ari, i cili jeton në rrethinën e
Merret vendimi për dënim me vrasje ndaj ariut të çmendur në Prizren Demir Nashiq, nga Prizreni ka thënë se ai po frikësohet nga ariu, për shkak se ky i fundit është i rrezikshëm për qyteta
I jep hua 45 00 euro i merr 15 000, arrestohet fajdexhiu nga Prizreni Një person është arrestuar pasi me shantazh dhe kërcënim ka detyruar një tjetër që borxhin prej 4 mijë e 500 eurosh ta
Ariu shfaqet nëpër rrugët e Prizrenit (VIDEO) Arinjtë kanë filluar të bëhen problem shumë i madh për banorët e fshatrave të Prizrenit, që së fundmi kanë raportuar se
Ariu ha 13 dele në Prizren pasi i vranë tre të vegjlit e saj (VIDEO) Hysen Rrapit nga Prizreni, mbrëmjen e së premtes, ariu ia kishte mbytur 13 dele në fermën e cila gjendet shumë afër qend
Krimi makabër në Prizren, nëna monstër dyshohet se ka vrarë edhe foshnja të tjera (VIDEO) Para gjashtë ditësh në një shtëpi në qendër të Prizrenit, një grua solli në jetë një foshnje të gjinisë mashkullore. Pro
Tronditëse, nëna që vrau foshnjën në Prizren ka vrarë edhe një fëmjë tjetër të saj Rrëfimi nga PrizreniMarigona Bytyqi dyshohet se ka mbytur foshnjën e saj me rroba, në tavanin e shtëpisë. Familjarët e p
Ariu sërish përgjak Prizrenin, ja si shpëtoi pronari i deleve nga vdekja Mbrëmë rreth orës 18:00, një ariu i famshëm i Prizrenit ka mbytur 12 dele në një fermë e cila ndodhet në afërsi të ish-f
Mbyti foshnjën e saj të porsalindur, arrestohet gruaja në Prizren Të premten është arrestuar një grua në Prizren, pasi dyshohet se kishte lindur një foshnje në shtëpinë e saj dhe mw pas
Ministri shqiptar shkarkon Rrahim Pacollin nga detyra e konsullit Gjatë ditës së sotme, mediat kanë bërë të ditur se Ministri për Evropën në Qeverinë e Shqipërisë, Gent Cakaj, e ka shkar
Pamje të rralla, ariu sulmon tufën me dele në Prizren (VIDEO) Data 30 mars ka qenë ditë e keqe për dy familje nga fshati Pouskë i Prizrenit. Kjo pasi që një ari i egër u është futur
Makina përplas shtyllën dhe kthehet përmbys në Prizren Një aksident i çuditshëm ka ndodhur pak minuta më parë në Prizren, ku makina fillimisht ka përplasur me shpejtësi shtyll
Aksident i frikshëm në rrugën Prizren-Gjakovë, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur Një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ndodhi në magjistralen Gjakovë Prizreni.
Nisin grupimet në LDK Anton Quni e Driton Selmanaj kanë paralajmëruar se do t’i hyjnë garës për Kryetar të Degës së LDK’së në Prizren. Në krah
Të ecësh nën zjarrin e Prizrenit Turra e druve digjet në një mbrëmje marsi në mes të ishullit të improvizuar në formë gjysmëharku në Parkun e qytetit të
Sherr mes disa të rinjëve në Prizren, një person është goditur me thikë në kokë Para pak minutash ka ndodhur një përleshje fizike mes disa të rinjve afër "Shatërvanit" në Prizren. Raportohet se në
Ariu shkakton dëme të mëdha në dy familje të Prizrenit (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit pronari i deleve Ramell Demiri nga fshati Pousk i Prizrenit ka pësuar një dëm jot ë vogël.