999 rezultate për

prizren

Pusho e qetë mami! Gruaja e vrarë në Prizren, nëna e këshilltares së Haradinajt (FOTO LAJM) Gruaja që u vra sot në Prizren, me 15 plumba, nga burri i saj mësohet të jetë nëna e nënkryetares së AAK-së si edhe kësh
Aksident në Prizren, ka dëme të konsiderueshme Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Prizren-Prevallë Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndër
"Një kafe me trashëgiminë" Oranizata "Ec Ma Ndryshe" sot shërben pije dhe ëmbëlsira për vizitorë në oborrin e shtëpisë së familjes Kirajtani në Pri
Në ndjejkje të personave të dyshuar, policia aksion në orët e vona të natës në Prizren Në rajonin e Prizrenit është duke vazhduar plani operativ për kontrollimin e lokacioneve dhe personave të dyshimtë. P
Mbyllen Universitetet e Mitrovicës, Pejës dhe Prizrenit Universiteti i Mitrovicës, Pejës dhe Prizrenit nuk do të mund të pranojnë më studentë. Gjithë kjo për faktin se Këshilli
Aksident i rëndë në aksin Gjakovë-Prizren, 5 të plagosur Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Gjakovë – Prizren. Si pasojë e këtij
Pas Tropojës Meta ndalet në Prizren, e mbyll darkën me birra Presidenti Ilir Meta pasi ishte në Tropojë, është ndalur në Prizren. Ka ndarë një foto me ndjekësit e tij në rrjetet soc
KFOR kryen ushrtime në Prizren: Çfarë duhet patur parasysh Policia e rajonit të Prizrenit, përmes një komunikate për media, ka njoftuar se me datë 24.06.2019 ditë e hënë, në Rajon
Breshër masiv në autostradën Prishtinë – Prizren, qindra makina ndalen në anë të rrugë (VIDEO) Automjetet që ishin duke qarkulluar në autostradën Prishtinë – Prizren, janë detyruar të ndalën në rrugë. Kjo ishte n
Prokuroria ka dyshime të forta se gruaja nga Suhareka u hodh prej burrit nga makina Kryeprokurori i Prizrenit, Admir Shala ka konfirmuar se bashkëshorti i gruas nga Suhareka që vdiq sot në QKUK si pasojë
20 vjet më parë kur komandanti gjerman i dha 30 minuta serbve të zhdukeshin nga Prizreni (VIDEO) Kosova është duke shënuar 20 vjetorin e çlirimit të saj, përkatësisht futjes së forcave të NATO-s në Kosovë. Një vepr
Lordi në krye të Prizrenit: Dyqane, shtëpi, toka dhe mjaft cash Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka në deklarimin e pasurisë në Agjencinë Antikorrupsion ka deklaruar se ka patundshmër
Rishfaqet arusha e Prizrenit, me këlyshët duke marrë rreze dielli (VIDEO) E famshmja nga Prizreni, Ariu i shumëpërfolur është parë sot përsëri. Me të vegjlit e saj, ariu është parë tek vendi
Haradinaj i merr Veselit një asambleist Asamblisti i Partisë Demokratike të Kosovës në Prizren, Alush Shala, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.
Edhe këlyshi i arushës zbret në Prizren (FOTO LAJM) Një ari i vogël është shpëtuar në fshatin Neprogosht të Komunës së Prizrenit. Izet Osmanaj, inxhinier në Divizionin e
Përkujtohen 27 të masakruarit e Lagjes së Trimave në Prizren Sot në Lagjen e Trimave në Prizren do të përkujtohet 20 vjetori i masakrës të forcave ushtarako policore të Serbisë, në
Si në kohët e vjetra, këngë dhe valle në Prizren pse u lind djalë (VIDEO) Një familje i është gëzuar shumë ardhjes në jetë të një djali. Në spitalin e Prizrenit sot ka pasur festë, pasi një f
Në Spanjë del një arushë e ngjashme me të Prizrenit, alarmon edhe Francën (FOTO LAJM) Një arushë e lëshuar në Pirenejet Franceze i ka vrarë tetë dele në Spanjë. Ky rast i ka shtyrë autoritetet e të dyja ven
Rikthehet arusha e Prizrenit, mbyt 8 dele Rreth orës 18:40 ky ari ka zbritur në fshatin Pousko të Prizrenit ku i ka shkaktuar dëme një banori të këtij fshati. Kët
Filmohet arusha që ka ngritur në këmbë Prizrenin (VIDEO) Roja i Ujësjellësit Hidroregjioni në Prizren, Basri Skenderi, ka arritur ta xhirojë arushën e murrmë Sipas rojës së U