999 rezultate për

pritjet

Normalizohet situata në pikat kufitare Merdare dhe Dheu i Bardhë Update- Gjatë orëve të pasdites duket se pikave kufitare të bllokuara, situata është vendosur nën kontroll. Në pikën kuf
Rradhë të gjata në vendkalimet Kosovë-Serbi Kolona dhe pritje janë regjistruar në vendkalimet kufitare mes Kosovës dhe Serbisë, në këto ditë të para të vitit. Polic
Pushuesit nga Kosova kalojnë fundjavën në bregdetin e Shqipërisë Mijera qytetare te Kosoves kaluan ne oret e para te mengjesit të sotëm Morinen duke u drejtuar drejt bregdetit të Shqipë
Në Merdarë rradhë të gjata makinash Pika kufitare e Merdarës është e tejmbushur me makina dhe ka një kolonë të tërë automjetesh. Kështu ka informuar Poli
Pritje të gjata në kufirin Kosovë - Serbi Qytetarët e Kosovës që po kthehen nga vendet perëndimore drejt shtëpisë së tyre, duhet të përballen me pritjet e gjata n
Nuk ka pritje të gjata në kufi Nisja e sezonit të verës ka shtuar fluksin e makinave dhe pritjet në pikat kufitare. Autoritetet maqedonase kanë thek
Greqia në krye të BE-së zbeh pritjet e Shkupit Disa nga drejtuesit e institucioneve nuk e kanë komentuar kryesimin e Bashkimit Evropian nga Greqia në gjashtë muajt e p
S'ka më rradhë në pikat kufitare me Serbinë Zëdhënësja e Policisë së Kosovës Sabrije Kamberi ka thënë se janë tejkaluar pritjet dhe rradhët e gjata në pikat kufitar
S'ka fluks në pikat kufitare Pritjet me orë dhe rradhët e gjata kanë marrë fund në pikat kufitare. Këtë e bëjnë të ditur autoritet doganore, sipas së
Top pritjet e Victor Valdes (VIDEO) Për 11 sezone rresht ka veshur ngjyrat azulgrana dhe ka mbrojtur me fanatizëm portën e Barcelonës. 11 sezone mes trofeve
Rradhë kilometrike në Merdarë Ende vazhdojnë kolonat dhe pritjet e gjata të qarkullimit të veturave në pikën e kalimit kufitar në Merdare, sidomos në
Rikthehen pritjet e gjata në Merdare Edhe sot kanë vijuar pritjet dhe radhët e gjata në pikëkalimin kufitar Merdare, mes Kosovës dhe Serbisë. Momentalisht
Pritja më e bukur e realizuar nga një portiere femër (VIDEO) Në ditëlindjen e 32 të saj Hope Amelia Solo, portierja e Shteteve të Bashkuara ka bërë një nga pritjet më të bukura të s
Pirlo apo Iniesta? Vendos finalja Iker Casillas, Andres Iniesta dhe Andrea Pirlo. Sipas të përditshmes spanjolle AS, janë këta emrat e tre finalistëve për
Yahoo e kënaqur me sukseset Kompania a madhe Yahoo duket se është e kënaqur me sukseset e arritura kohët e fundit. Të hyrat totale të kompanisë g
Vazhdojnë pritjet në Merdarë dhe te Dheu i Bardhë Autoritetet doganore të Serbisë, vazhdojnë t’u shkaktojnë probleme qytetarëve kosovarë në pikat kufitare Merdare dhe te
Qeveria e Maqedonisë ka dështuar me pritjet nga Bashkimi Evropian Qeveria e Maqedonisë ka dështuar me pritjet nga vendimet dhe konkluzat e Bashkimit Evropian nga samiti i së premtes. M