999 rezultate për

princi

Publikohet ftesa e dasmës së Princit dhe s’ka "lajle lule" (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë 2.640 anëtarë të publikut në ceremoninë e tyre martesore, që do të mbahet në
Çfarë mund t’i ndalë reformat në Arabinë Saudite? Përgjigja e Princit i shastisi të gjithë Princi i Kurorës saudite, Muhamed bin Selman, dha një intervistë për rrjetin CBS gjatë një vizite në SHBA. 32-vjeçari
Dalin skenat e nxehta mes Princit Harry dhe Meghan Markle të zhveshur në shtrat (VIDEO) Skenat e para të 'Princit Harry dhe Meghan Markle' të zhveshur në shtrat të filmit të shumëpritur mbi romanën e tyre sap
Princi saudit vetëvritet në aeroportin e Londrës (VIDEO) Një princ saudit ka zgjedhur t’i japë fund jetës së tij në mënyrë tragjike në aeroportin e Londrës. Princi saudit, Ba
Mami i Luçiferit dhe bashkëjetuesja e princit të Libofshës, rrëfehet Egla Harxhi Në një marrëdhënie treshe, një bashkëjetues që pretendon fronin e Principatës së Libofshës si edhe një fëmijë të quajtur
Princi saudit pritet me protesta në Londër Princi i kurorës në Arabinë Saudite nisi këtë të mërkurë një vizitë treditore në Mbretërinë e Bashkuar, në mesin e prote
Kërcënohet familja mbretërore Familja mbretërore britanike duket se ka qenë në shënjestër të një kërcënimi fizik, teksa Princi Harry dhe e fejuara e t
Një suitë luksoze, qelia Princit saudit shokon botën (FOTO LAJM) Princi Alëaleed bin Talal u arrestua në nëntor, pasi qeveria nisi luftën kundër korrupsionit. Dhjetra princër, biznes
Princit Harry po i bien flokët, ja kush e pengon të mbjellë kokën Prince Harry dhe Meghan Markle do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë në maj të vitit 2018. Kjo është bërë e di
Ishte në burg me 5 yje, princi arab lirohet pasi paguan garanci Princi Alwaleed bin Talal,jë prej njerëzve më të pasur në botë, u lirua dy muaj pas arrestimit, si pjesë e operacionit s
Jeta e "çmendur" e princit miliarder të Dubait bëhet hit në Instagram (FOTO LAJM) Ai mund të jetë Princi i Kurorës i Dubait, por sheiku Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum (më së shumti i njohur s
E takoi në një klub nate, 33-vjeçarja martohet me princin etiopian (FOTO LAJM) Një grua amerikane ishte në një klub nate kur u takua me princin etiopian që më pas do të bëhej bashkëshorti i saj. A
Princ Herry bën atë që shumë pak meshkuj do guxonin, fton ishin në dasmë Chelsy Davy dhe Cressida Bonas janë dy prej femrave me të cilat Princ Herry ka pasur lidhjet më serioze përpara se të ta
Revolucion në Arabi, femrat mund të ndjekin ndeshje në stadium Kur golat e para u realizuan në ndeshjet e futbollit të kampionatit të Arabisë Saudite të premten dhe të shtunën, një zh
Rrëfimi ndryshe nga Elia Zaharia dhe Princi Leka II (VIDEO) Princ Leka II dhe Elia Zaharia Zogu rrëfejnë si asnjëherë më parë detaje nga përjetimet në ndërrimin e viteve. Ata ka
Principatë në Fier? Përgjigja e Ramës ndaj "princit" do t'ju shkrijë së qëshuri Jarl Ale de Basseville, princi i vetëshpallur i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama në lidhje me projektin për s
Princi ndez sherrin: Familja që nuk e pati kurrë Princ Harry ka ndezur një përplasje mes tij dhe familjes së të fejuarës, aktores Meghan Markle. Duke folur për Radio
Princi që vizitoi Shqipërinë ofron miliarda dollarë për të dalë nga burgu (FOTO LAJM) Autoritetet saudite kanë ofruar të paktën 6 miliardë dollarë për të liruar nga burgu Princin e Saudit al-Waleed bin Tala
Zbulohet fustani që do të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry (FOTO LAJM) Stilisti izraelit Inbal Dror ka publikuar skicën e fustanit që pritet të veshë Meghan Markle në dasmën me princin Harry.
Gëzuar Krishtlindjet nga familja e William Familja mbretërore britanike ka postuar në profilet në Twitter edhe kartolinat për festat e fundvitit. Princi William