999 rezultate për

princi

Sot martohet me princin e Anglisë, jeta në foto e Megham Markle (FOTO LAJM) Meghan Markle është padyshim një ndër femrat më me fat në botë. Pas një martese të përfunduar në divorc, ajo gjeti "
Për dashurinë ndaj princit, Meghan sakrifikoi karrierën e saj Të qenurit bashkëshortja e një Princi nuk mund të jetë aq e lehtë sa mendohet. Meghan Markle që pas fejesës së saj m
Dita e madhe erdhi! Çdo gjë që duhet të dini për dasmën e Harry dhe Meghan (FOTO LAJM) Pavarësisht gjithë pengesave, Princi Harry dhe Meghan Markle sot kanë edhe një sfidë, të shijojnë martesën e tyre para m
Vritet princi fuqiplotë i Arabisë Saudite? Sipas disa mediave iraniane, princi saudit Bin Salman është vrarë. Kanë kaluar më shumë se një muaj kur princi saudit,
Publikohen fotot e para të Princit të vogël Louis (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka publikuar fotot e para të princit tw vogwl. Ata nuk kanë zgjedhur një fotograf profesionist, por
Dalin foto të papublikuara të Meghan Markle! Se keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM) Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Princit Harry, tashmë është bërë një ikonë e modës dhe bukurisë. Nga veshjet, flo
William dhe Kate i vënë emrin princit të ri Kate Middleton ka lënë spitalin për t'u rikthyer në Pallatin Mbretëror vetëm 7 orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të
Më duket se e gjetëm, ky është emri i princit të vogël? Pasardhësi më i vogël i familjes mbretërore britanike erdhi në jetë para disa ditësh dhe aktualisht mediat po gëlojnë du
Si do të quhet Princi i ri mbretëror? Princesha e Kembrixhid dhe Princi Williams kanë dalë nga qendra spitalore ku erdhi në jetë djali i familjes mbretërore.
Kate Middleton dhe Princi William do të njoftojnë sot emrin e princit të vogël Kate Middleton dhe Princi William zbuluan të hënën djalin e tyre të porsalindur, duke mbajtur në dorë princin e vogël n
Përshëndetja e parë e princit të vogël të Anglisë, Kate shfaqet në publik pas lindjes Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton lindi sot djalë, bëri të ditur selia e saj pallati Kensington. Dukesha ka sjellë
Mbretëresha Elizabeth do që djali i saj të bëhet lider i Komonuelthit Mbretëresha britanike Elizabeth II u bëri thirrje udhëheqësve të Komonuelthit Britanik të emërojnë djalin e saj, Princin
Askush nga të ftuarit sdo mund të hajë tortën e dasmës së Meghan dhe princit Harry Pastiçeria e tortës së dasmës së Meghan Markle dhe Prince Harry është zbuluar se ndodhet në Londër. Mysafirët e ftuar
KULISAT/ Mori të gjitha pushtetet, tani princi saudit do të bëjë goditjen finale Pasi mori në duar të gjithë pushtetin në Mbretërinë e Arabisë Saudite, princi i kurorës Muhamed bin Salman tashmë do të
Demokrati i përgjigjet ashpër LU-së: Jam i shokuar nga ju Deputeti demokrat Tritan Shehu me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas deklaratës se ambasadorit amerikan Dona
Si kurrë më parë, princi saudit bën deklaratën e papritur për Izraelin Muhamed bin Salman është cilësuar për momentin lideri më reformator në Lindjen e Mesme duke ndërhyrë fuqishëm në shoqëri
Çmimi marramendës i dasmës së princit Harry me Meghan Markle Që ajo e një princi nuk ka si të jetë një dasmë si gjithë të tjerat, qofshin këto edhe shumë të mira, kjo nuk është as e
Trondit princi saudit: Vehabizmi u shpërnda me kërkesë nga Perëndimi Princi i Kurorës Sauddite Mohammed bin Salman ka dhënë për herë të parë detaje në lidhje me mbështetjen e mëparshme që A
"Merr mobiljet e tij të gjumit, kudo që shkon", zakonet e çuditshme të Princit Charles Në librin e tij të ri, “Princi Rebel: Fuqia, Pasioni dhe Dëbimi i Princit Charles”, autori Tom Bower zbulon shumë për ma
Skandal në ushtrinë britanike, ushtari përshëndet me simbole naziste (FOTO LAJM) Një ushtar britanik i fiksuar pas simbolit nazizT është lejuar të qëndrojë në paradën ushtarake para Princit William.