999 rezultate për

princi

Princi i Dubait mahnit rrjetin, hedh fotot luksoze (FOTO LAJM) Princi i Dubai Hamdan bin Muhamed Al Maktoum mund të jetë njëri nga njerëzit më të pasur në botë, por këto fotografi mah
Si reagon ushtria kur sulmohet princi arab (VIDEO) Çfarë do të ndodhte sikur të sulmohej princi arab gjatë një vizite në stadium? Në një video, është bërë inskenimi i n
Ne i njohim me emra seriozë, kush janë nofkat e pjestarëve e mbretërorë Anëtarët e familjes mbretërore në Britani janë shumë të diskutuar në mediat sociale. Fansat e tyre dinë thuajse gjithçka
S’e dinim por princi Charles do të ndryshojë emër kur të ngjitet në fron Një ditë, (sepse mbretëreshës i urojmë jetë të gjatë!), princi Charles do të bëhet mbreti i Anglisë. Por, nëse ju mendon
“Shkëmbim kufijsh”, Princ Leka propozon bashkimin e Kosovës me Shqipërinë Bashkimi kombëtar do të ishte ideal për Kosovën dhe Shqipërinë. I këtij mendimi është Princi i Shqipërisë Leka i Dytë që
Princ Herry dhe Meghan Markle kërcënojnë miqtë: Mos guxoni të flisni me mediat Princi Harry dhe Meghan Markle janë në qendër të vëmendjes që prej momentit që lidhja e tyre u bë publike. Gjatë gjit
Të gjithë sytë nga princi i vogël, Louis rrëmben vëmendjen Princi i vogël Louis do të pagëzohet sot në ‘The Chapel Royal’, në pallatin St James. Në rastin e veçantë të vogëlushit
Aksident automobilistik, plagoset princi e shoqja ndërron jetë Një princ kamboxhian që dikur ka qenë kryeministër i atij vendi është plagosur, ndërsa gruaja e tij ka ndërruar jetë gja
Ky ishte gjesti i Putinit ndaj princit Saudit pas golit që Rusia i bëri Arabisë (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe Princi i Kurorës së Arabisë Saudite Muhamed bin Salman janë duke e ndjekur sëbas
Udhëtoi me avion në vend të trenit, britanikët kryqëzojnë princin (FOTO LAJM) Mediat britanike janë të fokusuara sot tek një shpërdorim fondesh të bërë nga Princi Eduard i Britanisë së Madhe, i cili
Historia e parrëfyer e dashurisë së princit shqiptar me Helenën Nga Moikom Zeqo Një dashuri dhe tragjedi tronditëse e princit arbënor Tanush Topia me princeshën franceze Helena
Putin i tregon Princit arab makinën e re, ja si duket nga brenda (VIDEO) Presidenti rus Vladimir Putin i ka treguar makinën e tij luksoze princit të kurorës së Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al
Princi arab kënaqet me limuzinën e lluksit të Putinit (VIDEO) Presidenti rus Vladimir Putin është takuar me princin e Kurorës së Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al Nahyan, pas një vizi
Vajza e Ardit Gjebreas e ka gjetur princin e saj Anna Gjebrea, vajza e producentit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, ka qënë mikeshë në emisionin "E diela shqipt
Iranianët këmbëngulin: Princi fuqiplotë saudit është qëlluar Prej disa javësh mediat e ndryshme, përfshirë ato më serioze janë duke pyetur për fatin e princit saudit të kurorës, Moh
A është vrarë princi fuqiplotë? Sauditët përgjigjen me një foto (FOTO LAJM) Autoritetet saudite kanë publikuar sëfundmi disa foto të Princit të Kurorës Muhamed Bin Salman teksa drejton një mbledhj
Dini vetëm që Princ Herry u martua, por nuk i njihni sekretet e tij Kur filloi shkollën fillore në moshën tre vjeçare, Princi Harry nuk u nda automatikisht me fëmijët e tjerë, por u trajtu
Princi George dhe Princesha Charlotte duken të admirueshëm në martesën e Harry-t (FOTO LAJM) Princi George dhe Princesha Charlotte dukeshin të admirueshëm kur arritën në Chapel të Shën Gjergjit për martesën e xhax
Ndiqni LIVE cerëmoninë e dasmës së Harry-t dhe Meghanit (VIDEO) Princ Harry dhe Meghan Markle kurorëzojnë sot dashurinë e tyre me një dasmë mbretërore. Mijëra të ftuar gjenden në k
Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM) Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellë