999 rezultate për

princi

Probleme me shëndetin, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth dërgohet në spital (FOTO LAJM) Princi Philip, bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth II është dërguar në spital me urgjencë. Lajmin e ka bërë të dit
U arratis në mënyrë spektakolare, Princi i "të bardhës" kapet sërish Princ Dobroshi është nga Kosova, i identifikuar si bos i krimit, dikur shumë aktiv në Europë, sidomos gjatë vitet 1990 i
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Skllavja tregon tmerrin: S*ksi me princin i pështirë (FOTO LAJM) "Skllavja e seksit", Virgina Roberts e ka përshkruar seksin me princin Andrew si të pështirë. Ajo tha se ishte urdhëruar
Akuza të reja për princin britanik, si më përdhunuan te ferma e Epstein (FOTO LAJM) Një nga vajzat e cila thotë se është trafikuar dhe abuzuar nga Epstein kur ishte vetëm 15 vjeçe, po flet për herë të par
Mohoi skandalin, Princit i dalin fotografitë me vajzat e reja (FOTO LAJM) Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me pedofilin Xhefri Epstein dh
Tronditen fansat, Meghan, Harry dhe Kate shfaqen të plakur Një program teknologjik ka zbuluar se si do të duken Princi Harry, dukesha e Cambridge dhe Dukesha e Susexx kur të jenë
E kishit parë këtë çast të rrallë romantik mes Kate Middletton dhe Williamit Finalja e Wimbledonit e mbajtur në Center Court të lagjes së famshme në Londër pati shumë fytyra të njohura në tribunë.
"Më kishin paralajmëruar", e përlotur Meghan tregon sakrificat e martesës me princin Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mi
Arsyeja misterioze që fshihet pas veprimit që bën Princi Harry Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës. Madje aq shum
Si asnjëherë, Princ Harry hapi dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme (VIDEO) Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rë
Princi Bin Salman pranon fajin: Eleminimi i gazetarit Khashoggi, përgjegjësi e imja Princi i Arabisë Saudite, Muhammed Bin Salman ka marrë përsipër përgjegjësinë në vrasjen e gazetarit saudit, Jamal Khash
Larg kamerave dhe luksit, ky është vendi ku familja mbretërore zgjedh të kalojë pushime (FOTO LAJM) Duka dhe dukesha e Cambridge është një nga dyshet më të komentuara në rrjet. ‘The Mirror’ publikoi se Kate dhe William k
Ish e dashura fton familjen mbretërore në dasmë, po Princi Harry do të shkojë? (FOTO LAJM) Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj me martesë. “The Sun”
Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku ar
Princi Harry dhe Meghan Markle publikojnë fotot e para të Archie (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë fotot e para të fëmijës Archie për të festuar Ditën e Babait. Fototjanë pub
Rita Ora takon Princi Harry-n, qëllimi i tyre do iu prekë zemrat (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së fundmi është takuar me Princin Harry. Ajo dhe mamaja e saj Vera Ora, ka
Princ William flet për herë të parë për vdekjen e Princeshë Dianës (VIDEO) Pas gati 22 vitesh nga vdekja e Princeshës Diana, Princ William ka vendosur të flaës për herë të parë se çfarë ndjeky ky
Princi William uron të vëllain: Mirë se erdhe në grupin e prindërve që nuk vënë gjumë në sy! (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të pare të një djali. Vizitat mbretërore ishin
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin