999 rezultate për

princi

"Luftë" mes perëndimit dhe lindjes për Newcastle, biznesmeni amerikan ofron 350 milionë paund dhe sfidon princin arab “Lufta“ mes perëndimit dhe lindjes tashmë është zhvendosur në futboll. Biznesmeni amerikan, Henri Mauris, ka sfiduar pri
Do të shitet apo jo Newcastle? Këtë javë vendoset gjithçka Gjithcka do të vendoset këtë javë sa i përket shitjes së klubit të Neëcastle. Lajmin e jep revista amerikane e biznes
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte
Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
Premier Liga merr vendimin për shitjen e Newcastles te princi Mohammed Bin Salman Ka ardhur më në fund lajmi i madh për tifozët e Newcastle nga bordi i Ligës Premier. Princi i kurorës së Arabisë Saud
Princit arab i jepet drita jeshile për të marrë pronësinë e Newcastle, skuadrat e Premier Legue "vajtojnë" Premier League është afër të japë dritën jeshile për Mohamed Bin Salman dhe konsorciumin e tij saudit që të bëhen pronar
Harryt i mungon mbretëria? Princi nuk duket aspak i lumtur 1 muaj pas shpërnguljes Kanë kaluar pak më shumë se një muaj që kur Princi Harry dhe Meghan Markle bënë shpërnguljen e guximshme në Kaliforni dh
3 detajet surprizuese të përrallave më të famshme Rapunzel është një nënë beqare Ajo u mbyll në kullë dhe atje e takonte çdo natë princi. Po përralla nuk është aq argë
Princi Louis feston ditëlindjen, por cili është mesazhi që fshihet pas fotove (FOTO LAJM) Sot, Princ Louis feston ditëlindjen e tij të dytë dhe Princ William dhe Kate Middleton na bekuan me disa foto të reja të
Një nga njerzit më të pasur të botës, njihuni me princin e Arabisë Saudite që ka blerë Newcastle (FOTO LAJM) Newcastle United së shpejti do të jetë nën pronësi të princit të kurorës së Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman. Ai
Mbushi sot 94 vjeç, fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth ndër vite (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth feston sot 94 vjetorin e lindjes. Ajo ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër dhe ishte v
Babai iu infektua me Covid-19, flet për herë të parë Princi William Princi William ka folur për herë të parë rreth babait të tij, princit Charles i cili pak javë më parë u prek nga koronav
Princi Charles flet publikisht pasi u infektua me koronavirus: Ishte e çuditshme (VIDEO) Princi i Uellsit tani nuk është më në izolim, pas diagnostikimit të tij me koronavirus. Princi Charles kaloi 7 ditë
U diagnostikua me koronavirus, Princi Charles del pas 7 ditësh nga izolimi Princi i Uellsit tani nuk është më në izolimi, pas diagnostikimit të tij me koronavirus. Princi Charles kaloi 7 ditë i m
E përfunduar, princi arab do të bëhet pronarë i skuadrës angleze Pasi dështoi të marr nën kontroll Manchester United, princi i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman tani është shumë afër
Teoria konspirative mbërthen Britaninë: Princi Philip ka vdekur, po mbahet e fshehtë Në kohëra të vështira ehde teoritë konspirative nuk kanë fund. Këtë herë teoria më e re është ajo se Princi Philip ka
Princi Charles rezulton pozitiv ndaj koronavirusit Princi i Uellsit ka rezultuar pozitiv për koronavirusin. Lajmin e ka konfirmuar Shtëpia Mbretërore, ku me anë të një dek
Nuk kursen askënd, princi del pozitiv për koronavirusin Princi Albert II i Monakos ka rezultuar pozitiv, pas testit për koronavirus. Sipas BBC, lajmi u bë i ditur nga pallat
Pas divorcit të bujshëm, Grida Duma pranon se ka gjetur "princin e kaltër"? (VIDEO) Divorci i para pak muajsh i Grida Duma mori shumë vëmëndje mediatike dhe nuk mbeti pa u vënë në qendër të vëmëndjes edhe
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t