999 rezultate për

princi

E ngacmuan për lidhjen e Princit Harry me aktoren, William nuk thotë asnjë fjalë Princ William di se si të veprojë në një të vështirë dhe këtë e vërtetoi më së miri ditën e djeshme gjatë vizitës së Mil
Meghan shfaqet publikisht me Princin Harry Aktorja Meghan Markle bëri shfaqjen e saj të parë zyrtare si e dashura e Princit Harry të Britanisë, në ceremoninë e hap
Alarm në familjen mbretërore, gruaja e panjohur i afrohet Princit George Një grua ka hyrë në shkollën e princit George me qëllmin për të vjedhur dhe kaq ka mjaftuar për të alarmuar familjen mbr
E dini përse Princi Xhorxh e ka të ndaluar të ketë shokë të ngushtë në shkollë? Të gjithë prindërit do të donin që fëmijët e tyre të shoqëroheshin me mbretin e ardhshëm Princin George, por duket se kë
Princi Xhorxh shkon në shkollë për herë të parë (FOTO LAJM) Princi George, djali i Kate Middleton dhe William ka shkuar sot për herë të parë në shkollë. Atë e ka shoqëruar Du
E dashura e Princit Harry flet për herë të parë: Jemi shumë të dashuruar (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes princit Harry 32 vjeç, dhe të dashurës së tij bukuroshes Megan Markle 36 vjeç,është një nga his
20 vite nga vdekja, Kate shoqëron princin William dhe Harry në homazhet për Princeshën Diana Dukesha e Kembrixhit shoqëroi ditën e sotme princin Harry si dhe bashkëshortin e saj për të vizituar memorialin të ngrit
Merr fund agonia, Bleona Qereti gjen më në fund “princin e kaltër” Bleona Qereti duket se më në fund ka gjetur “princin e kaltër”. Me anë të një postimi në Instagram Bleona poston fot
Princi i Arabisë Saudite ankoron jahtin superluksoz në Portin e Durrësit, ja me kë do takohet (FOTO LAJM) Princ AlWaleed bin Talal bin Abdulaziz Al-Saud, anëtar i Familjes Mbretërore të Arabisë Saudite, ka ardhur me jaht ne po
Bushati takon Princin Al-Waleed, zbulohen detajet e takimit Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, përmes një statusi në “Facebook”, ka njoftuar se ka zhvilluar një takim me Princin Al
Princi George dhe Princesha Charlotte e kanë të ndaluar të luajnë këtë lojë Princi George dhe Princesha Charlotte kanë lindur me statuse të trashëguara nga paraardhësit, e kjo i bën të mos jenë fë
Tentativë vrasjeje princit të kurorës Saudite (VIDEO) Princi i kurorës i Arabisë Saudite dhe trashëgimtari i fronit në Riad, Muhamed bin Salman al Saud, i mbijetoi një atenta
Princi danez refuzon të varroset pranë bashkëshortes Princi Henrik, bashkëshorti i mbretëreshës daneze Margrethe, ka bërë të ditur se nuk do që të varroset pranë gruas në ka
Princesha Diana ka pasur 20 të dashur pas divorcit nga princi Charles? Pas divorcit me princin Charles, princesha Diana pati të paktën 20 të dashur. Deklarata vjen nga një intervistë me Da
U filmua duke rrahur brutalisht një person, arrestohet princi saudit (VIDEO) Princi saudit është arrestuar me kërkesë të mbretit Salman, pasi në internet po qarkullojnë disa video ku shfaqet ky anë
Princi William dhe Kate në vizitë zyrtare në Poloni dhe Gjermani Princi William dhe bashkëshortja e tij, Kate, janë nisur sot në një vizitë pesëditore në Poloni dhe Gjermani së bashku m
Princi i Monacos flet me bindje: Mbappe dhe të gjthë do të qëndrojnë Kylian Mbappe nuk do të largohet nga klubi këtë verë dhe do të nënshkruajë një marrëveshje të re. Kjo është sipas mon
9 fakte interesante për Mbretëreshën Elizabeta II Një ditë përpara se Mbretëresha e Anglisë, Elizabeta II të festojë 90-vjetorin, Posta Mbretërore ka publikuar këtë foto
Princi William feston ditëlindjen, shikoni çfarë ka bërë Princi William ka festuar ditëlindjen e tij të 35-të. Dhe sipas burimeve të pallatit, babai i dy fëmijëve, e priti
Princi Mohamed Bin Salman emërohet pasardhës i Mbretit Salman Mbreti i Arabisë Saudite, Salmani, ka emëruar sot birin e tij, Mohamed Bin Salmanin, për pasardhës të tij dhe ky vendim