E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

princi

Rritet çmimi i naftës në tregun botëror, sa do të ndikojë në Shqipëri ? Çmimet e naftës janë ngritur në nivelin më të lartë, në dy vjet pasi princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, dha
Fevziu për arrestimin e princit saudit: Erdhi me jaht për të takuar Ramën Gazetari Blendi Fevziu ka vendosur të sqarojë nëpërmjet një analize arrestimin e princit Ualed Bin Talali në Arabinë Sau
Vdiq në aksidentin me helikopter, kush është princi saudit Një princ saudit u vra ditwn e sotme teksa helikopteri i tij u rrëzua pranë kufirit jugor të mbretërisë me Jemenin e shk
Rrëzohet helikopteri në Arabinë Saudite, vdes princi dhe disa zyrtarë Mësohet se një helikopter është rrëzuar në Arabinë Saudite. Brenda në helikopter ndodhej një princ dhe zyrtarët e niv
U arrestua për korrupsion, pamjet kur princi miliarder zbriti në Shqipëri e takoi Ramën Princi miliarder Alëaleed bin Talal, i listuar si personi i 45-të më i pasur në botë është vënë në pranga për korrupsion
Arrestohet princi miliarder i Arabisë Saudite që erdhi në Shqipëri (FOTO LAJM) Arabia Saudite ka njoftuar mbrëmë arrestimin e investitorit të shquar miliarder, Princit Alwaleed bin Talal. Në valë
Angli, ISIS kërcënon princin George Ekstremistët e të ashtuquajturit “shteti Islamik” kanë kërcënuar se do të sulmojnë princin George në shkollën e tij në
Historia që fshihet pas unazës mbretërore me vlerë 50 mijë paund (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë e dinë se unaza e fejesës së Kate Middleton është mbajtur dhe nga nëna e Princit William, Princesha
Lidhja me aktoren, Princ Harry thyen traditën? Princi Harry dhe Meghan Markle nuk e kanë shpallur ende publikisht fejesën, por bota ka nisur që tani të planifikojë një
E pazakontë, princi thyen rëndë protokollin gjatë ceremonisë mbretërore (FOTO & VIDEO) Një princ norvegjez ka thyer protokollin ndërsa po qëndronte në ballkon gjatë festimeve për ditëlindjen e 80-të të mbret
Princi Filipi i Serbisë martohet në një ceremoni madhështore në katedralen e Beogradit (FOTO LAJM) Ai është një anëtar i lartë i familjes mbretërore serbe, ndërsa ajo ka mbaruar për grafik dizajner, dhe vazhdimisht treg
Këngëtarja e pranon LIVE: E kam gjetur princin e kaltër prej kohësh Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë e ftuar në “Top Show Magazine” mbrëmjen e sotme dhe ka bërë disa deklarata që asnjë n
Ja pse princesha Kate dhe princi William ulen në gjunjë kur flasin me fëmijët Edhe pse gëzojnë një status socio-ekonomik që çdokush do të dëshironte, princi William dhe dukesha e Cambridge (Kembrixh
Princi Xhorxh nuk pranon të shkojë në shkollë Mesa duket edhe Princërit e kanë besdi të shkojnë në shkollë. Nuk ka kaluar më shumë se një muaj kur ne pamë që Princ
Vogëlushja kryen "tradhti" duke vjedhur kokoshkat e Princit Harry (VIDEO) Një fëmijë i shkathët është kapur nga kamera duke vjedhur kokoshka nga kupa e Princit Harry. E vogla Emily Henson,
E ngacmuan për lidhjen e Princit Harry me aktoren, William nuk thotë asnjë fjalë Princ William di se si të veprojë në një të vështirë dhe këtë e vërtetoi më së miri ditën e djeshme gjatë vizitës së Mil
Meghan shfaqet publikisht me Princin Harry Aktorja Meghan Markle bëri shfaqjen e saj të parë zyrtare si e dashura e Princit Harry të Britanisë, në ceremoninë e hap
Alarm në familjen mbretërore, gruaja e panjohur i afrohet Princit George Një grua ka hyrë në shkollën e princit George me qëllmin për të vjedhur dhe kaq ka mjaftuar për të alarmuar familjen mbr
E dini përse Princi Xhorxh e ka të ndaluar të ketë shokë të ngushtë në shkollë? Të gjithë prindërit do të donin që fëmijët e tyre të shoqëroheshin me mbretin e ardhshëm Princin George, por duket se kë
Princi Xhorxh shkon në shkollë për herë të parë (FOTO LAJM) Princi George, djali i Kate Middleton dhe William ka shkuar sot për herë të parë në shkollë. Atë e ka shoqëruar Du