999 rezultate për

princi

Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
Kanye në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milion dollarë për një natë me Kimin (FOTO LAJM) Reperi i famshëm Kanye West ka deklaruar se ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike dhe ka kërkuar ndihmë. Ai ka treg
Darka luksoze në Dubai, Rama rreshton justifikimet: E pagoi Princi, nuk ishin për qejf Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e djeshme në studio televizive në lidhje me darkën virale në Dubai, një dark
Ditëlindje dukeshash? Kate Middleton e festoi 39-vjetorin ndryshe nga ç'mendoni Pak ditë më parë Kate Middleton festoi 39-vjetorin e lindjes. Dukesha e Kembrixh këtë vit ka festuar ndryshe nga çdo her
Marrin fund hatërmbetjet, Kate dhe William për vizitë tek Meghan dhe Harry Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e tensionuar mes dy çifteve Princit William & Kate dhe Princit Harry & Meghan. Mi
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
Vaksinohet kundër Covid-19 princi arab (VIDEO) Raportohet se princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, ka marrë dozën e tij të parë të vaksinës kundër koronavirus
"Mbreti me Princin", komenti i Georginës për Ronaldon tërheq vëmendjen (VIDEO) Cristiano Ronaldo fluturoi për në Dubai për të marrë pjesë në “Globe Soccer Awards” (27 dhjetor), ceremoni e përvitshme
Ndahet nga jeta kryeministri më jetëgjatë në detyrë Kryeministri më jetëgjatë në botë, në detyrë, Princi Khalifa Bin Salman Al Khalifa i Bahreinit, është ndarë nga jeta në
Mbretëresha e Anglisë planifikon t’ia kaloj kurorën Princit Charles Mbretëresha e Anglisë do të tërhiqet vitin e ardhshëm dhe do t’ia kalojë pushtetin Princit Charles, ka pohuar një eksper
Misteri del në dritë: Princi Charles u detyrua nga i ati për t'u martuar me Diana-n Në biografinë e radhës mbretërore, atë të princit Philip, të vërteta të reja dalin në pah. Autorja e librit, ka treguar
Ka një arsye pse Princi William dhe Kate nuk dalin kurrë në publik të kapur prej dore (FOTO LAJM) Princ William dhe Kate Middleton janë përkufizimi i çiftit perfekt. Ata jo vetëm kanë respekt shumë të madh për njëri- t
Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
E dini si do ta quajnë në shkollë Princeshën e bukur Charlotte? Pas shumë muajve mësim online, edhe në Britani pritet që të hapen së shpejti shkollat. Shkolla e Princeshës Charlotte
WSJ: Orgjia 50 milion dollar me 150 modele e princit fuqiplotë të Arabisë Saudite (VIDEO) "Blodd and Oil" është libri i dy gazetarëve të “Wall Street Journal”, ku kanë zbuluar të dhëna tronditëse në lidhje më j
Princi i kurorës në Abu Dhabi telefonon Edi Ramën për humbjen e të ëmës Princi i kurorës në Abu Dhabi, shehiku Mohammed bin Zayed Al Nahyan ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministër s
I fiksuar pas jetës së luksit, kush është princi i këtij ishulli të fshehtë (FOTO LAJM) Vendi i vogël i Bruneit, i fshehur në ishullin e Borneos, dëgjohet shumë pak nëpër botë. Por ajo që dinë të gjithë, ësht
Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Pas lidhjes treshe dhe ndarjes së bujshme, Egla Harxhi rikthehet me princin e Libofshës (FOTO LAJM) Egla Harxhi dhe Alexandre de Basseville ishin një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit, sidomos për marrëdhënien e ty
U ndanë pas lidhjes treshe, Egla Harxhi rikthehet me princin e Libofshës (FOTO LAJM) Është padiskutim një ndër lidhjet më të përfolura të shoëbiz-it shqiptar, ajo mes Egla Harxhit dhe fotografit Aleksander