999 rezultate për

prill

Sëmuret në gjykatë i akuzuari për ngjarjet e prillit Sot, në seancën gjyqësore për ngjarjet e “27 prillit”, të akuzuarit Munir Pepiq iu përkeqësua gjendja shëndetësore dhe p
Edhe sot gjykohen ngjarjet e turpshme të 27 prillit Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për ndodhitë e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Republikës s
Ky bukuroshi ka vrarë një president amerikan (FOTO LAJM) Lewis Thornton Powell, i lindur më 22 prill 1844, i vdekur më 7 korrik 1865, i njohur gjithashtu si Lewis Payne dhe Lewi
Mesazhi i frikshëm: “Sheqerkën ma lini mua” Në seancën e sotme për ngjarjet e 27 prillit prokurorja po prezantohen SMS porositë dhe porositë në Viber nga telefoni k
Ndotja erdhi kurse kryeshefi Morina thotë se në prill dalin me raport të detajuar Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi, ka bërë të ditur se kanë filluar me konfiskimin e thëngj
Marrëzia s'ka fund, ky djalë bëhej si grua për të shkuar me djem Një 33-vjeçar anglez u dënua me 15 vite burg, pasi u shtir se ishte femër, duke mashtruar së paku katër meshkuj, për të
Reagon Mickoski, çfarë kërkon për pjesëmarrësit e "27 prillit" Mickoski ka kërkuar që të sillet në parlament një ligj mbi amnistinë që u propozua për të gjithë pjesëmarrësit e 27 pril
Arnaudov: Askush nuk është tradhëtar Deputeti Luben Arnaudov, i akuzuar për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Maqedonisë, sot përpara se
VMRO për pajtim, cili është qëndrimi i tyre ndaj ofertës së Kryeministrit Zaev Partia më e madhe opozitare në Maqedoni OBRM – PDUKM, së shpejti pritet të del me qëndrim për ofertën e kryeministrit Zo
Çudit Zaev, ia fal "27 prillin" VMRO-së Ka dalë me një deklaratë të çuditshme kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ndaj VMRO-së gjatë seancës së sotme në Kuven
BE i jep fund ndryshimit të akrepave në tetor të vitit 2019 Bashkimi Europian do të heqë dorë nga ndryshimi dy herë në vit i akrepave të orës, e për këtë u ka dhënë vendeve anëtare
Ndërpriten punimet në autostradën Skënderaj-Drenas Punimet në rrugën me katër korsi që lidhë Skenderajn me Drenasin të cilat rinisën në Prill të këtij viti sërish janë bll
Tentuan vrasjen e Selës, të dënuarit ia plasin të qarës në sallën e gjyqit (FOTO LAJM) Në seancën e sotme gjyqësore për rastin e tentimvrasjes së deputetit Ziadin Sela, më 27 prill të vitit të kaluar në Kuve
Rikthehen në burg 8 të akuzuarit për ngjarjet e 28 prillit Tetë personat që një ditë pas dhunës në Kuvend u arrestuan e që Gjykata Themelore i dënoi me kusht, pas vendimit të Gjyk
Gjykata jep sot vendimin për 27 prillin Trupi gjykues sot do të njoftojë nëse është pranuar aktakuza për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit dhe nëse do të ket
Sherr në shkollë, 15-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga flokët (VIDEO) Një adoleshente që kapet për flokësh dhe zvarritet nëpër fusha është filmuar dhe pamjet janë bërë virale. Një turmë m
Mësuesja 26-vjeçare akuzohet për mardhënie intime me adoleshentin Një mësuese e shkollës së mesme në Karolinën e Veriut është akuzuar për marrëdhënie seksuale me një student 16 vjeç.
Dy persona pranojnë se e sulmuan Selën Dy sulmues të Zijadin Selës, të cilët më 27 prill të vitit të kaluar sumuan deputetin në Kuvnedin e Maqedonisë kanëpranu
Del çertifikata e vdekjes së Aviçit, detaji që iu bëri përshtypje të gjithëve (FOTO LAJM) Muzikanti i lindur në Suedi dhe DJ i njohur si Avicii është gjetur i vdekur para pak kohësh në banesën e tij në Oman.
Prokuroria shfaq një video të re nga sulmi ndaj Selës Një incizim i ri shtesë të propozuar nga Prokuroria Themelore Publike dhe dy incizime tashmë të emetuara në Gjykatën Pen