999 rezultate për

priftin

Rama: Të vërtetat e LSI-së për Priftin Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama rrëfen prapaskenat e marrëdhënieve brenda forcës p
Apeli i fundit drejtuar presidentit Topi për priftin Kçira Shqiptaro-amerikanët nëpërmjet një peticioni të organizuar kërkojnë që presidenti shqiptar Bamir Topi të mos dekorojë pr
Kam kontaktuar me Priftin, pres me dashuri takimin me të Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm Ilir Meta ka konfirmuar se ka pasur kontakte me zotin Dritan Prifti dhe se p
PS serish akuzon Dritan Priftin si pergjegjes per permbytjet PS ka reaguar sot pas deklaratës së kreut të qeverisë Beirsha i cili vlerësoi punën e b&eu
Situata e permbytjeve, Topi takon Priftin Presidenti i Republikës, Bamir Topi zhvilloi një takim me ministrin e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energj