999 rezultate për

prifti

Nëna i jep priftit vajzën 11 vjeçare të kryejë marrëdhënie, tronditet Greqia Një prift 80 vjeçar është arrestuar nga autoritetet lokale në Volos të Greqisë për kryerje të marrëdhënieve seksuale me
Shpenzoi gjysmë milioni euro të Kishës në kazino e baste, ky është prifti mëkatar I fiksuar pas bixhozit dhe lojërave të tjera të fatit, duke harxhuar brenda pak muajve mbi gjysmë milioni euro. Deri
Kryemadhi vazhdon akoma me çizmen: Prifti më tha të rrëfehem Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në 5 Pyetje Me Babaramon, ka rrëfyer edhe njëherë se nuk pendohet për cizmen.
Lirohet nga burgu ish-bashkëshortja e Mirit të Xhikes Ditën e djeshme u bë me dije se policia ka vënë në pranga Manjola Priftin, bashkëshorten e Fatmir Ramës, i njohur ndrysh
Serbi, prifti i dehur përfundon në makinë me një arkivol (FOTO LAJM) Fotografia e një popi që fle në një rimorkio të traktorit pranë arkivolit të kufomës, e cila po dërgohej te varrezat, ka
Detajet, edhe prifti serb shiste drogë " Made in Albania" Menjëherë pas kapjes me rreth 30 kilogram drogë të priftit ortodoks serb, Milan Jordoviç, së bashku me mësuesin e besimi
Burg për priftin gjerman pasi kishte abuzuar seksualisht me fëmijët Një ish prift katolik gjerman, i cili fitoi besimin e kongregacionit të tij si “Atë Thomai” është dënuar me tetë vjet e
Gafa e artistit shqiptar: Vdes Sylvester Stallone (FOTO LAJM) Stefi Prifti është një këngëtar i njohur bashkë më vëllain e tij Endrin. Por sot Stefi duket se ka bërë një gafë të madh
Djali i Dritan Priftit, imazhi perfekt i modelingut shqiptar: Është kaq mirë të jesh i keq! Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjese e im
Bekoi pikën e basteve, reagon pas kritikave prifti nga Korça (VIDEO) Pas lajmëve të shumta dhe kritikave të njëpasnjëshme, ka reaguar prifti nga Korça i cili "bekoi" një pikë bastesh. At
100 këngë për fëmijë e të rritur, ky është prifti që bekoi pikën e basteve Një video e një prifti në Korçë duke bekuar një pikë bastesh është bërë virale në internet. Prifti në video është At
Prifti bekon lloton dhe bastexhinjtë, videoja e çuditshme vjen nga Korça (VIDEO) Një video e çuditshme është duke qarkulluar nga dita e djeshme në rrjetet sociale ku duket një prift, i cili bekon me të
Shpikje shqiptarësh, prifti bekon pikën e llotos duke kënduar greqisht (VIDEO) Një gjë është e sigurt. Këto gjëra mund të ndodhin vetëm në Shqipëri. Një prift ortodoks i ka habitur të gjithë me ve
Habit prifti i Fierit: Skënderbeu ishte ortodoks! (VIDEO) Gjergj Kastrioti Skëndërbeu është heroi kombëtar i shqiptarëve kudo që ndodhen. Përtej figurës së tij të lavdishme,
Marku i përgjigjet deklaratës se Kosova është Serbi: Nxirreni jashtë Shqipërisë këtë prift! Ka bërë bujë në rrjete sociale deklarata e priftit malazez Nikcevic se Kosova është një vend i shenjtë i Serbisë. Pri
Deklarata e priftit malazez për Kosovën çmend rrjetet sociale (VIDEO) Konflikti mes Serbisë dhe Kosovës tashmë është bërë një cështje ku ka ndërhyrë edhe Kisha Ortodokse e Malit të Zi. Ka
Çfarë i bashkon Oriola Marashin me djalin e Dritan Priftit? (VIDEO) I biri i një politikani shqiptar, ka nisur ecjen në rrugën e duhur për t’u bërë model i njohur. Ky është djali i Drit
Prifti nga Kosova i quan serbët vëllezër dhe i vjen keq që Millosheviçi nuk vrau më shumë shqiptar Një tjetër prift mallkon xhelatin e Ballkanit, Slobodan Milloshevicin që nuk i vrau miliona muslimanë shqiptarë. Ësht
Fëmijët e Dritan Priftit, imazhi më i pëlqyer nga Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjesë e im
Të gjithë po çmenden pas priftit Maksim (FOTO) Gjatë të dielave, nuk mungon për në meshën e organizuar në Kishë, ndërsa në ditët e tjera ai është komplet tjetër njeri,