999 rezultate për

prifti

Vuçiç sulmon priftin, thotë se u kthye në kosovar Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç ka vizituar sot Patriarkun e Kishës Ortodokse të Serbisë Irinej. Ai ka thënë se at
Prifti qe u prishi planet serbëve! Nga Ervin Shkulaku E gjitha filloi me një deklaratë të priftit ortodoks Sava Janiq para pak ditësh i cili tha
Gjuriç: Prifti Janiq është gënjeshtar, nuk ka trazira në Veri Duket se deklarata e Priftit të Manastirit të Deçanit Sava Janjiq se po përgatitet një skenar për dhunë në Veri po u dje
Prifti ortodoks: Më 5 gusht fillon lufta e serbëve me shqiptarët Ditë më parë Sava Janjiq paralajmëroi për një skenar të errët që do të ndodhë në Veri të Kosovës. Sipas tij, të dy palët
Rrëfimi i tmerrshmën i murgeshave: Prifti abuzonte seksualisht me ne Shpesh herë është folur në lidhje me abuzimet seksuale në objektet fetare. Një grup murgeshat kanë rrëfyer hapur abu
Trump dhe Pence kërcënojnë Erdoganin: Liro priftin ose do kesh pasoja (FOTO LAJM) Pjesë e "Gjuetisë së Shtrigave" në Turqi ka rënë edhe një prift protestant amerikan i cili ndodhet për afërsisht dy vite
Prifti pedofil kapet lakuriq me një vajzë 10-vjeçare në makinë Policia italiane ka vënë në pranga një prift pedofil. 70-vjeçari Don Paolo Glaentzer u kap në makinë me një vajzë 10-vje
60 njerëz të shkrumbuar nga zjarri, prifti grek zbulon kush e shkaktoi tragjedinë Greqia është në zi kombëtare. Zjarret që përfshinë fshatin Mat të Athinës është një ndër tragjeditë më të mëdha që ka pr
Tmerri në Shkodër, polici kishte kërkuar azil në Francë Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e dyfishtë e ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Viktimat janë sh
Amaneti i priftit: Thoni jemi shqiptar, bijtë e nënës shqipe At Nikolla Marku, prifti i kishës ortodokse "Shën Mëria" raportohet se është në gjendje të rënduar shëndetësore. Me
Flasin hoxha dhe prifti që ndajnë të njëjtin oborr (VIDEO) Një nga simbolet më të njohura në qytetin e Ferizajt është xhamia dhe kisha ortodokse. Imami dhe prifti duan që muri
Prifti që u bë hit në rrjetet sociale tregon pse e goditi fëmijën Një prift francez, i cili shkaktoi një reagim të fortë në internet, pasi goditi me shuplakë një fëmijë 2-vjeç gjatë pagë
Prifti rreh fëmijën gjatë pagëzimit, ja reagimi i prindërve (VIDEO) Ky është momenti i çuditshëm kur të afërmit e një foshnje janë të detyruar të shpëtojnë nga duart e një prifti francez
Prifti godet me shpulla fëmijën, modelja shqiptare reagon e indinjuar (VIDEO) Videoja ku një prift godet me shuplakë fëmijën gjatë pagëzimit nuk ka mbetur pa rënë në sy të gjithë mediave botërore.
Prifti ia fut me shpullë bebit sepse po qante gjatë pagëzimit, shikoni reagimin e prindërve (VIDEO) Një prift në një kishë në Francë është nervozuar shumë nga një fëmijë që qante vazhdimisht dhe ka vendosur ta aplikojë n
Prifti publikon fotografi, shqiptarët punonin ndërsa turqit ruanin Manasitirin e Deçanit Në një postim të disa fotografive, që së fundmi e ka bërë kleriku ortodoks serb Sava Janjiq, tregon për vizitën e Edith
Përmbaruesi i çon çelësat e banesës në varreza kreditorit, nxjerr jashtë banorët “Fiks Fare” trajtoi problemin e katër familjeve nga Pogradeci, të cilat jetojnë që në 1986 në ambientet ndihmëse të ish-
Prifti le mënjanë lutjet, bën thirrje për luftë në Maqedoni (VIDEO) Prifti Stevan Zdravevski ka deklaruar se do të luftojë me gjitha format për të ruajtur emrin Maqedoni në protestën e mbr
Fotoja e rrallë nga dasma e Dritan Priftit, bashkëshortja e kujton me këtë dedikim (FOTO LAJM Disa data mbeten festë edhe pas vdekjes. Këtë e ka treguar bashkëshortja e Dritan Pritit. Prej disa muajsh ish-depute
Prifti pedofil në Fier, reagon Mitropolia: Çfarë ndodhi me klerikun Gjatë mbrëmjes së djeshme, gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një rast pedofilie ku një klerik i Mitropolisë së Fierit