999 rezultate për

prifti

Aleksi ironizon Doshin dhe Pritfin: Pula më të zgjuara se të Priftit Këshilltari politik i Kryetarit të Kuvendit Emiliano Aleksi ka njoftuar se Ilir Meta do të vizitojë një pulari nesër në
Djali i Berishës reagon për Doshin: Krisma nuk ka pasur Menjëherë pas kërkesës së Prokurorisë së Përgjithshme ndaj Kuvendit të Shqipërisë për arrestimin e dy deputetëve, Tom Do
Flet Mark Frroku: Çfarë di për atentatin ndaj Tom Doshit, Mhill Fufit dhe Dritan Priftit Deputeti Mark Frroku, i përfolur shumë për “çështjen Doshi” po mban të njëjtin version të dhënë para prokurorisë edhe gj
Gjinushi konfirmon afrimin me Priftin dhe flet për një pol të tretë në 21 qershor Takimi publik i kreut të PSD-së Skënder Gjinushi me Dritan Priftin në një lokal në “Bllok” shtoi zërat për një rikthimin
Mark Frroku: Nuk e njoftova unë Tomën për vrasjen, historia lojë para zgjedhjeve Deputeti Mark Frroku është shprehur se nuk është ai personi që ka njoftuar deputetin Doshi, për një atentat të mundshëm
Ekskluzive/ Prifti dhe Doshi bëjnë gati kandidatët për Fierin dhe Shkodrën Janë të dy emra që nuk marrin vota nga partia por i japin asaj. Dritan Prifti dhe Tom Doshi janë dy politikanë që çdo pa
Dritan Prifti: Mark Frroku më informoi se Meta do më vriste Dritan Prifti ka rrëfyer në një intervistë për emisionin “Të paekspozuarit” të Ylli Rakipit se Ilir Meta ka dashur ta vr
A do të rikthehet Dritan Prifti në politikë? Në kohën kur klima politike është tejet e ashpër, sidomos në përballjen e akuzave mes Tom Doshit dhe Ilir Metës, duket s
Dritan Prifti says Frroku is NOT telling the truth Former SMI MP, Dritan Prifti testified today regarding Doshi's claims that the current Speaker of Parliament, Ilir Meta
Prifti: Nuk jam Frroku që nuk tregon të vërtetën Dritan Prifti është një nga dëshmitë e forta që ka dalë në mbrojtje të Tom Doshit, për një komplot të vrasjes së tij. Në
Pularia, Doshi bleu aksionet e Dritan Priftit para publikimit të videos Dritan Prifti e ka hequr emrin e tij nga ortakëria në biznes me Tom Doshin. Pas denoncimit publik të deputetit socialist
Dritan Prifti: Vrasja është porositur në shenjë hakmarrje për mbështetjen që Toma më dha mua për videon e Ilir Metës Pas deklaratave të ashpra mes aktorëve politikë në vend lidhur me akuzat që Tom Doshi ka ngritur kundër Ilir Metës për v
Zhiti: Nishani ka të drejtën e tij, s'kam kërkuar punë Në një intervistë për "Panorama", shkrimtari i njohur Visar Zhiti është shprehur se refuzimi që Presidenti Nishani i ka
Prifti katolik: Ja pse myslimani është vëllai im Këto fjalë janë shkruar nga një klerik katolik, i cili thotë se pavarësisht se tjetër besim fetar, i shikon si vëllezër
Vdes gjatë meshës prifti i Katedrales së Rrëshenit, Ipeshkvi në gjendje të rëndë Pëson infarkt gjatë meshës, vdes prifti në Rrëshen. Ngjarja e rëndë është regjistruar paraditen e sotme, kur At Vitorio,
Prifti iu tha njerëzve të hanë bar, tani iu thotë të pinë benzinë (FOTO VIDEO) Çmenduritë e një prifti në Afrikën e Jugut nuk kanë imagjinatë. Ky prift dikur iu thoshte banorëve që të hanë bar, me që
Prifti: Hani bar që të jeni më pranë Zotit (FOTO LAJM) Hani bar që të jeni më pranë Zotit! Ky ka qenë predikimi i një pastori afrikano-jugor që ka shtyrë dhjetëra ndjekës të t
Prifti ortodoks: Mbulimi i gruas, shpëtimi i shoqërisë (VIDEO) Një prift ortodoks në Beograd ka rrëfyer në mënyrë të sinqertë, sesi e shikon ai mbulesën e gruas myslimane dhe gjithash
Don Simoni, prifti hero që bëri të qajë Papën Mendonin se do ta gjunjëzonin, se do ta fitonin, të bindur se herët a vonë do të hiqte dorë nga liria e ndërgjegjes. Edh
Prifti katolik në Gaza: Thirreni ezanin në kishat tona Prifti katolik i Gazës dhe njëkohësisht humanist i njohur, Manuel Musallam ka thënë se myslimanët në Gaza mund ta thërra