999 rezultate për

prezent

Kuranyi zëvendëson Dzekon? Sipas të përditshmes gjermane Newsclick, Kevin Kuranyi mund të kthehet në Bundesligë, por jo te ish skuadra e tij Schalk
Meta: Do jem më prezent te LSI Arsyet e kërkesës së tij për t'u larguar nga ministria e Jashtme, ministri Meta i ka lidhur me detyrën e tij në krye të
Capello: Backam nuk ka të ardhme në reprezentacion Fabio Capelo beson se yllit anglez David Backam, tashmë i ka ikur mosha dhe ai nuk mund të zë vend në reprezentacion të
Mblidhet kryesia e PS-se, lideri i saj, Nano nuk eshte prezent Kreret me te larte te Partise Socialiste jane mbledhur ne nje mbledhje ne kryesine e PS-se, ku objekt diskutimi mendohet