999 rezultate për

prezent

Administrata pa shpërblim për Vitin e Ri Fondi i planifikuar për shpërblimet e fundvitit për administratën shtetërore, që përbëhet nga rreth 88 mijë persona do t
Belle Air nuk është prezente në tregun e Kosovës Pas lajmeve të ditëve të fundit se kompania e fluturimeve Belle Air ka anuluar disa fluturime jo vetëm në Shqipëri por e
Takohen Samaras-Ban Ki Mun, prezent edhe Nimic Sot kryeministri i Greqisë Andonis Samaras do të takohet me sekretarin e përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara Ban Ki Mun
Saraçini prezenton Ligjin për zona industriale të gjelbra në BNJVL Ministri i Ekonomisë Valon Saraçini do të qëndrojë në Bashkësinë e Njësive të Vetqeverisjes Lokale (BNJVL), ku do të tak
Sot, Fyle vjen në Ohër Udhëton drejt Maqedonisë vetëm që të jetë prezent në takimin formal të ministrave të jashtëm që mbahet sot në Ohër, euro
Kombëtarja gjermane prezente në "Wembley" (FOTO LAJM) Kombëtarja gjermane është një ndër favoritet kryesore për Kupën e Botës "Brazil 2014". Puna e nisur para disa vitesh ka
Reagon Malltezi: Balla mashtrues, unë isha në gjyq Bashkëshorti i vajzës së kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi, ka reaguar ndaj akuzave të deputetit socialist, Balla
UNMIK, do të vazhdojë të jetë prezent në veri të Mitrovicës Zyra e UNMIK-it do të vazhdojë të qëndrojë e hapur në veri të Mitrovicës. Këtë gjë e ka konfirmuar zëdhënësi i UNMIK-ut,
Konfirmohet ardhja e Rita Orës në Tiranë Organozatorët kanë konformuar konfirmuar për Portalin Albeu.com lajmin për pjesëmarrjen e këngëtares me origjinë shqipta
Lidhja me Jennifer Lopez, për Ben Affleck histori e harruar Edhe pse ka qëndruar i lidhur me të për pothuajse një vit Ben Affleck nuk do të dëgjojë të flitet më për Jennifer Lope
MPJ shpalos strategjinë për Diplomaci Digjitale Ministria e Punëve të Jashtme prezantoi të premten Strategjinë për Diplomaci Digjitale. Projekti është mbështetur nga Am
Arbana, prezentuesja më "trendy" e vitit Prezantuesja e njohur e programit Big Brother Albania të Top Channel është shpallur si prezantuesja e veshur më bukur në
Prezentohet Samsung Galaxy S3 Ashtu siç ju kemi paralajmëruar dje Samsung prezentoi produktin e tij më të fundit, Galaxy S3. Telefoni i ri pritet të l
Lamtumirë Morosini (VIDEO) Duartrokitje të gjata, lotë dhe fjalë shprese për familjarët. Këto ishin prezente në lamtumirën e dhimbshme që iu bë Pie
Kosova të jetë prezente në NATO Ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë, Arben Imami dhe ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Agim Çeku e vlerësuan të r
Vazhdon gjakderdhja në Siri (VIDEO) Verilindja e Sirisë është bombarduar gjatë mëngjesit të sotëm nga ushtria siriane. Sipas Observatorit sirian për të drej
Kosova do të prezentohet në OKB si UNMIK Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, nuk e sheh si kompromis faktin që do të mbajë para vetes një fusnotë që i re
Protesta vazhdon, William Walker prezent Mbi urën në Merdarë, është parë prezenca e ish-shefit të OSBE-së në Kosovë, William Walker, i cili ka deklaruar se ajo ç
Prezentohen kushtet për investim në Maqedoni Ekipi qeveritar i kryesuar nga kryeministri, Nikolla Gruevski sot mundësitë dhe kushtet për investim në Republikën e Maq
Shërbimet informative, prezente Partitë politike në Kosovë nuk i kanë shuar shërbimet e tyre informative, por përkundrazi, këto shërbime vazhdojnë të je