999 rezultate për

prezent

Potenciali turistik i Maqedonisë prezentohet para operatorëve britanikë Tur operatorë dhe agjenci turistike nga Britania u njoftuan me kapacitetet turistike dhe potencialet e Maqedonisë në ngj
Nis ndërtimi i rrugës “Faik Konica”, Veliaj: Do jemi prezent në çdo lagje Bashkia e Tiranës ka nisur ndërtimin e rrugës “Faik Konica” në Njësinë nr. 2, duke futur një koncept të ri ne infrastruk
Nisin shirat e dendura në vendin tonë Qarkullimi i masave ajrore të ngrohta dhe të lagështa me origjinë oqeanike do të bëjë që vranësirat dhe shirat të jenë p
Limaj: Serbia s’ka qenë kurrë më prezente se tani në Kosovë Kryetari i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj ka deklaruar se Qeveria e Kosovës e ka dezintegruar shtetin. Tha se Serbia në
Dasma e "Savashit", ja cila aktore shqiptare ishte prezente Aktorja me origjinë shqiptare, e cila jeton në Turqi, Almeda Abazi, ka qenë e ftuar në dasmën e një prej aktorëve të njo
Troket i ftohti siberian, temperaturat do zbresin në minus 14 gradë Duke nisur nga e mërkura, i gjithë vendi do të përfshihet nga moti i ftohtë, ndërsa në fundjavë temperaturat do zbresin
Aleanca për shqiptarët prezenton platformën e saj në Zhupë dhe Dibër Aleanca për shqiptarët ka prezantuar platformën e saj në një tubim të mbajtur para qytetarëve të Zhupës dhe Strugës.
Kujdes! Mos harroni të merrni çadrën me vete sot Vranësirat dhe shirat do të jenë prezent në vendin tonë që në orët e paradites ku më të dendura shirat do të paraqiten n
Përfundon procesi i autopsisë së Astrit Deharit Ka përfunduar autopsia e aktivistit të Vetëvendosjes Astrit Dehari i cili ndërroi jetë në ditë më parë në burgun e Prizr
Parashikimi i motit, e shtunë 5 nëntor 2016 Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të mbeten prezent në vendin tonë edhe gjatë ditës së sotme, për pasojë vranësirat
Modric rikthehet, gati për ndeshjen kundër Leganes Luca Modric ka kaluar lëndimin dhe është i gatshmën të vijë në ndihmë të skuadrës madrilene. Real Madridi pritet të l
Ja sa para duhen për të marrë diplomën e anglishtes pa qenë prezent (VIDEO) Emisioni investigativ “Stop” ka denoncuar mbrëmjen e sotme se si mund të marrësh një diplomë të gjuhës angleze për nivel
Tërbohet moti, shirat "pushtojnë" Shqipërinë Edhe sot, vranësirat dhe shirat do të mbeten prezent në të gjithë vendin por më të dendura shirat do të jenë në zonat ju
Australia ofrohen vende pune dhe mundësi studimi për studentët maqedonas Më 9 tetor organizohet panairi për studime në Australi për studentët e Maqedonisë, ku do të do të prezentohen bursa për
Ministrat e LSI-së bojkotuan festën e themelimit të PS Socialistët iu përgjigjën ftesës së kryetarit Rama, për të festuar 25 vjetorin e krijimit të partisë. Ajo që bnte në sy
Statistikat e frikshme, Sadiku e preku topin dje në çdo cep të fushës Armando Sadiku është njeriu i momentit te Shqipëria. Sulmuesi që i dha të drejtë Gianni De Biasi-t, i cili e preferoi si
Kur shoferja i "dredh dhëmbët" polices: Pse gënjen o mashtruse…(VIDEO) Nuk janë të paktat rastet kur uniformat blu shkelin ligjin me të dyja këmbët. Video në fjalë e cila është përhapur n
De Biasi prezent në një ndeshje të Kategorisë së Parë Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi do të jetë i pranishëm sot te në ndeshje në Kategorinë e p
Ambasadorët e huaj, prezentë në sallën e Kuvendit Ambasadorët e shteteve të Kuintit dhe ai amerikan janë prezentë në seancën e Kuvendit, ku pritet që sot të zgjidhet pres
Geti dhe Marina më prezentë se kurrë në publik U përfolën shumë për lidhjen e tyre, e më pas për bashkëjetesën, por duket se gjithçka po shkon mësë miri për Getoar Sel