999 rezultate për

prezent

Ylli i Barcelonës me probleme, lëndohet në fitoren ndaj Granadas Sergi Roberto u dëmtua përsëri pas fitores 5-3 të Barcelonës, menjëherë pasi u kthye nga një dëmtim i mëparshëm që e kis
Reagon kompania e ndërtimit ku ndodhi plagosja në Tiranë: Allmuça s’ka qenë prezent në kantier Pas një konflikti mes dy bashkëpronarëve të një pallati në ndërtim, që përfundoi në plagosjen e dy personave, ka reaguar
Koronavirusi i ri, prezent në Gjermani që nga muaji nëntor Varianti i ri i koronavirusit i zbuluar në Britani të Madhe, duket se ka qenë i pranishëm në Gjermani që nga muaji nënto
I intubuar prej ditësh, një tjetër mësues në Elbasan humb betejë me COVID-19 COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mësuesi në qytetin e Elbasanit. Mësohet se viktima është mësuesi 55-vjeçar Spiro
Sulmet e tifozëve, Rashica sqaron pse nuk ishte me Kosovën Milot Rashica ka vendosur të sqarohet për situatën me ndeshjen e Maqedonisë së Veriut që Kosova e zhvilloi në kuadër gjy
Covid-19 prezent, anullohet ndeshja e Real Madridit Ndeshja miqësore mes Real Madridit dhe Rayo Vallecanos është anuluar. Një futbollist i Rayo Vallecano është në pritje
Deputeti i AAK i infektuar me koronavirus prezent ne seancën e Kuvendit Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj dha lajmin se është i infektuar me koro
Filipçe: Koronavirusi mund të ketë qenë prezent shumë më herët në vendin tonë Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme ka konfirmuar lajmin që Alsat publikoi më herët lidhur
Shqipëria nën "ethet" e koronavirusit, mjeku zbulon edhe sa do jetë prezent Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo ka theksuar edhe njëherë kujdesin që qytetarët duhet të kenë për koronavirusin,
Barcelona me urim special për ditëlindjen e Rey Manaj (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj feston sot ditëlindjen e 23. Lushnjari tashmë është pjesë e Barcelonës B
Acari pushton Shqipërinë, nesër do të jetë edhe më ftohtë se ditën e sotme Nesër parashikohet që temperaturat të jenë më të ulëta sesa sot. Sakaq, të mërkurën pritet të kemi një rritje të tempera
Totti do të jetë prezent në inagurimin e "Air Albania Stadium" Dita e nesërme pritet të jetë një festë e vërtetë për ata tifozë, të cilët kanë pasur pasur fatin për të siguruar një ng
Drejtuesit e 2 skuadrave londineze udhëtojnë drejt Stambollit për të ndjekur Muriqin Vedat Muriqi vazhdon ta tërheqë interesimin e skuadrave evropiane. Ylli kosovar do të jetë i angazhuar gjatë javes me
Besnikëri deri në fund, Nala prezente në varrimin e Emiliano Sala (FOTO LAJM) Vdekja e tragjike e Emiliano Salas, ishte një ngjarje shumë e rëndë për botën e futbollit. Mijëra lutje dhe shumë lot
Icardi dhe Wanda prezentë në Stadium Maura Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara kanë ndjekur skadrën nga shkallët e stadiumit “Giuseppe Meazza”, shkrun
Fiorentina mposht Torinon (FOTO LAJM) Fiorentina ka mposhtur Torinon si mysafire me rezultat 2-0 ne perballjen e vlefshme per kampionatin italian. Dy golat
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM) Modelja e famshme, Lucia Javorcekova është mjaft e apasionuar pas Interit. Në një intervistë ajo tha se jeton në Milano
Arbana Osmani nuk ishte në dasmën e Ledionit dhe Sarës, por tani zbuloi gjithçka Në dasmën e shumë përfolur të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, nuk kishte si të mos vihej re mungesa e Arbana Osmanit. Ndr
Mënyra për të pasur më shumë fat në jetën tuaj A jeni ndjerë ndonjëherë që fati nuk është në anën e juaj? Kjo nuk është e vërtetë. Ju mund ta bëni fatin të kthehet në
Fillon finalja e Champions, flamuri më i bukur në botë është prezent (FOTO LAJM) Finalja e Champions Leagues ka filluar, dhe ajo që ra direkt në sy është flamuri shqiptar që nuk kishte se si të mungont