999 rezultate për

prezantuar

Prangosen dy persona për falsifikim dokumentash Një femër dhe një mashkull në zona të ndryshme të Kosovës janë arrestuar për shkak të falsifikimit të dokumenteve. Po
Deputeti i LDK-së prezanton familjen (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Adem Salihaj, ka publikuar disa foto në rrjetet sociale të familjes së tij, shtatë anëta
Ja kush është dashuria e Dafina Zeqirit Për këngëtaren Dafina Zeqiri ekziston një lidhje më e fortë, e cila është ajo me nënën e saj. Në profilin e saj në I
Një këngë bën bashkë Gomez me Bieber Një projekt muzikor ka bërë bashkë Justin Bieber dhe Selena Gomez. Ata kanë prezantuar këngën e tyre të re, ku sipas të
Pse u takuan Janeva dhe Mijallkov? Portali maqedonas "Libertas" shkruan se, para dy ditësh, diku rreth orës 02:00 të mëngjesit, janë takuar në një restoran
Mercedes C63 AMG, me 640 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Kompania DTE Systems është kujdesur për të sjellë modifikimet më të fundit për modelin Mercedes C63 AMG S. Ky është një
Ekstradohet nga Roma 27-vjeçari, prezantohej si polic dhe vidhte me dhunë Ekstradohet nga Roma shtetasi Alban Ila (Fatmir Gjoci), 27 vjeç, lindur në Dibër dhe banues në Tiranë. 27-vjeçari ishte
A ndihen të përndjekurit të fyer nga festa e Pezës? Kryebashkiaku i ri i Tiranës, Erion Veliaj ka prezantuar “Festën e Pezës”, e cila zhvillohet në përkujtim të partizanëve
Shumëllojshmëri zgjedhje, ja smartfonët më të fundit në treg (FOTO LAJM) Këtë fundvit duket se një shumëllojshmëri smartfonësh do të dalin në treg. Disa nga këto pajisje nga kompanitë e mëdha s
Rihanna me një parfum të ri (FOTO LAJM) Gjatë këtij muaji do të dalë në treg parfumi më i ri i prezantuar nga Rihanna. Ajo prezantoi parfumin e saj RiRi në Bruk
Milani bën oferta zyrtare për dy yje (FOTO LAJM) Milani nuk ka ndërmend të ndalet në merkaton e verës. Kuqezinjtë sot kanë bërë dy oferta zyrtare për dy nga objektivat k
Tahiri: S'ka tolerime, ndëshkim për policinë po mbylli sytë para abuzimit me pyjet Ministri Saimir Tahiri sot ka konfirmuar edhe një herë se të gjithë personat të cilët abuzojnë dhe janë shkaktar për pre
Elvana godet sërish me “Love me”(VIDEO) Ashtu sikundër kishte premtuar edhe më herët, Elvana Gjata ka prezantuar projektin e saj më të ri, duke ardhur ndryshe n
United prezanton 3 yje, ja formacioni i ri (FOTO LAJM) Bastian Schweinsteiger më në fund është prezantuar zyrtarisht si lojtar i Manchester United. Ai ka firmosur një kontratë
Ibrahimovic prezanton parfumin e ri (FOTO + VIDEO) Zlatan Ibrahimovic ka prezantuar parfumin e tij të ri, me të cilin duket se do t'i hutojë edhe më shumë kundërshtarët.
Banorët paralajmërojnë “luftë” nëse Qeveria pranon kufirin e Malit të Zi Banorët e zonave kufitare me Malin e Zi kanë paralajmëruar "luftë" në rast se institucionet e Kosovës pranojnë vijën tek
Basha prezanton Dumën, ja batutat dhe gafat Lulzim Basha ka qenë i pranishëm në një tubim elektoral në Durrës, për të prezantuar përpara qytetarëve kandidaten e PD-
80 vjeçarja mahnit jurinë me performancën e saj (VIDEO) Ky është një rast i veçantë, i cili do të na bëjë të harrojmë reperat e famshëm në botë. Në spektaklin amerikan "Unë kam
KOMENT/ Projekte apo makete? E përbashkëta e shumë kandidatëve për kryetar bashkie është publikimi i emrave të tyre në orët e fundit të afatit ligjor
Prezantohet modeli i ri Audi Q8 (FOTO LAJM) Q8 është modeli më i ri i prezantuar nga Audi. Sipas shefit të kompanisë, Audi Q8 do të jetë një model vazhdim i linjës