999 rezultate për

prezantuar

Buxheti i Trump kritikohet ende pa u prezantuar Presidenti amerikan, Donald Trump, do të paraqesë këtë javë një projektbuxhet që parashikon rritje masive të shpenzimeve
Rrëfehet Viola Spiro: Të dashurin e prezantova tek prindërit që në muajin e parë (FOTO LAJM) Ish velina e Fiks Fare e cila po provon suksesin e saj si moderatore televizive është rikthyer ditët e fundit në qendër
Pa mandat, Zoran Zaev prezanton programin qeveritar Presidenti i vendit Gjorge Ivanov nuk e ka mandatuar ende për krijimin e qeverisë, por lideri i LSDM-së Zoran Zaev ka pr
Ekspertët e pavarur: Mali i Zi fiton 70.44 kilometra nga Kosova Ekspertët e pavarur të cilët kundërshtojnë Demarkacionin me Malin e Zi, kanë prezantuar faktet e reja shkencore mbi dema
Kokëdhima ftesë Bashës: Bëhu pjesë e “Zgjidhjes” sime! Drejtuesi i Lëvizjes për reformimin e PS-së, “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima, i bëri thirrje kreut të PD-së, Lulzim Basha, që
Llullaku prezantohet te kampionët e Kazakistanit (VIDEO) Azdren Lllullaku është prezantuar në ekipin e ri, Astanën. Sulmuesi i kombëtares sonë ka disa javë që ka mbyllur kalimin
Daja merr zyrtarisht frenat e Skënderbeut Ilir Daja zyrtarisht është trajneri i ri i kampionëve në fuqi të Skënderbeut. Trajneri kryeqytetas është prezantuar dit
Lenjani i bën një super dhuratë vetes në vitin 2017-të Emir Lenjani ende nuk ka vendosur skuadrën më të cilën do të luajë pjesën e mbetur të sezonit, por kur vjen puna te dhur
I prezanton nënës të dashurën që njohu 20 ditë më parë në Facebook, ja reagimi i saj (FOTO LAJM) “Ka një mesazh për ty” sot ka sjellë një histori shumë interesante ku një 17 vjeçar ka thirrur nënën e tij në televizion
"Dua Lipa, diva më e re e muzikës pop" 19-vjeçarja Dua Lipa ka pozuar për revistën “British Vougue”, të cilët e kanë konsideruar si divën më të re të muzikës p
Bebe Rexha prezanton videoklipin “In The Name of Love” (Video) Bebe Rexha ka prezantuar disa sekuenca të shkurtra të videoklipit më të ri “In The Name of Love”. Me anë të një vid
Bieber vjen me “Let me love you” (VIDEO) Justin Bieber vjen sërish me një projekt të ri, kësaj here me një këngë e cila pritet të shëndërrohet padyshim në një hi
Lenovo prezanton smartfonin me ekran të thyeshëm (VIDEO) Në panairin Tech World, Lonovo ka prezantuar shumë pajisje fantastike. Në këtë panair është prezantuar smartfoni me ekra
Mourinho prezanton blerjen e parë te United (FOTO) Manchester United ka prezantuar blerjen e parë për sezonin e ardhshëm. Goditja për Jose Moruinhon është Eric Bailly, i c
Zyrtare/ Mourinho prezantohet te United Manchester United tashmë edhe zyrtarisht ka prezantuar trajnerin e saj, portugezin Jose Mourinho. Ish-numri një i Rea
Ja si do të duket sheshi "Skënderbej" (FOTO LAJM) Tirana do të ketë një shesh të sajin qendror të dedikuar tërësisht këmbësorëve dhe që me gurët dhe bimësinë që do të pop
Ja kush është i dashuri i Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Lori Hoxha, një ndër femrat më të kritikuara në rrjetet sociale, pasi bëri xhelozë ndjekësit për pushimet e saj përallor
Kur Rama ngre në këmbë një "ushtri" me gazetarë (VIDEO) Blendi Fevziu pati një qëndresë të fortë mbrëmjen e djeshme përballë kryeministrit Rama. Ndonëse prezantonte shumë f
Koha për tu argëtuar me Drejtoreshën e Tatimeve (VIDEO) Drejtoresha e Tatimeve tashmë është kthyer në një personazh mjaft të dashur për publikun shqiptar, kjo me theks të veçan
I prezantohen policisë si punonjës të SHISH, pranga dy personave në Berat Policia e Beratit ka vënë në ranga dy persona të cilët janë prezantuar para uniformave blu si punonjës të SHISH. Sipas p