999 rezultate për

presidentit

I përfshirë në kultivimin e narkotikëve, akuza të rënda ndaj presidentit Vuçiç Një serrë me marijuanë, është zbuluar në Serbi para një viti pas vizitës nga disa përfaqësues të qeverisë. Sipas opoz
Posti i Presidentit, LVV dhe LDK kanë dy mundësi Jetmir Bakija nga organizata joqeveritare Demokracia Plus, ka komentuar situatën politike dhe takimet mes Lëvizjes Vetëv
Këto janë kushtet e Albin Kurtit për postin e presidentit dhe kryeparlamentarit Gjatë ditës së sotshme, kryetari i LVV-së, Albin Kurti pati takim me liderin e LDK-së, Isa Mustafa. Edhe pse ishte pa
Nga sot Presidentit e Kryeministrit iu ulet paga Nga dita e sotme ka filluar zbatimi i ligjit të ri për paga në sektorin publik, me këtë të fundit, edhe Presidentit, Kry
Rama: I kam shkruar letër presidentit Trump, jemi plot shpresë Kryeministri Edi Rama është takuar gjatë mbrëmjes së sotme me ambasadorë të huaj, për të folur në rreth situatës së kri
Tifozët e Napolit i drejtohen presidentit: Paratë e lojtarëve dërgoji në Shqipëri (FOTO LAJM) Te Napoli është hapur prej disa kohësh një luftë e madhe mes lojtarëve dhe presidentit De Laurentis. Ky i fundit kërkoi
Pse është shqetësuese skema e Presidentit Trump mbi Ukrainën Editorial i "The New York Times" Gjatë dy javëve të fundit, populli amerikan ka mësuar se fundmi se Presidenti T
Presidentit të Napolit i soset durimi, gjobit lojtarët me 2.5 milionë euro Aurelio De Laurentiis ka vendosur të shkundë Napolin. Presidenti dhe gjithë tifozët janë të pakënaqur me ecurinë e ekipi
Thirrja e Presidentit Meta për referendum, çfarë shkruan DW Në një konferencë shtypi, të paralajmëruar nga presidenca si të jashtëzakonshme, Presidenti Meta deklaroi dje (23.11.201
Mustafa tregon se çfarë biseduan rreth postit të presidentit me Kurtin Pas takimit me kandidatin e Lëvizjes Vetëvendosje për Kryeministër të Republikës së Kosovës , Albin Kurti, para medieve
Shkarkimi i Presidentit, PS paraqet prova të reja Sot në orën 11:00 wshtw mbledhur Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Abcnews.al rapo
Eliminohet me thikë djali i ish-Presidentit gjerman (FOTO LAJM) Djali i ish-Presidentit gjerman, Richard von Weizsäcker është qëlluar për vdekje me thikë në një spital në Berlin. Dokto
Dialogu dhe roli i presidentit, temë e takimit të radhës Kurti-Mustafa Çështja e dialogut politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, pitet të jetë një nga temat e takimit të radhës ndërmjet udhëhe
Për një "u" që t'i se vë, detaji që na turpëroi para Presidentit të UEFA-s (FOTO LAJM) Teksa të gjithë prisnim me padurim inagurimin e stadiumit për të cilin kishte kohë që punohej, mund të themi se u zhgënj
Riktheu përplasjet, Marsida Xhaferllari betohet para Presidentit Në Institucionin e Kreut të Shtetit u zhvillua sonte ceremonia e betimit përpara Presidentit të Republikës, Ilir Meta, t
Kuvendi e quan "nul" dekretin e presidentit për Xheferllarin Janë zbardhur detaje mbi rezolutën që do të diskutohet nesër në Kuvend në lidhje me propozimin e presidentit Ilir Meta
I bëri presion Presidentit të Ukrainës? Akuza të reja ndaj Donald Trump Një diplomat i lartë amerikan tha në seancat dëgjimore se Presidenti Trump pyeti drejtpërdrejt dhe në mënyrë personale n
Mustafa: Kurti kryeministër, kujt duhet t'i takojë posti i presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, ka thënë se posti i presidentit ende nuk është diskutuar me VV-në
Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm
Publikohen pamjet pak para eliminimit të Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë (VIDEO) Mediat holandeze kanë publikuar pamjet pak para eliminimit mafioz të Festim Latos, i vetëshpallur President i Republikës