999 rezultate për

presidentit

Gjiknuri përgjigjet për 2 marsin: S’ka pse PD të përfshihet në lojën e Presidentit Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i komisionit per Reformen Zgjedhore, ka folur pas mbledhjes së sotme të Këshillit Politik
Agjencitë e huaja: Në mars pritej shkarkimi i Presidentit Meta Presidenti i Shqipërisë i ka bërë thirrje popullit të tij që të ngrihet për të rrëzuar qeverinë e udhëhequr nga e majta.
Lleshaj "kërcënon" Metën: Koha për të kornizuar me ligj funksionimin e Presidentit! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar për deklaratën e Presidentit Meta për grusht shteti duke thënë se ideja
Spiropali bën reagimin e fortë: Grushti i shtetit nisi në kokën e Presidentit Ministrja e Shtetit per Marredheniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar në Twitter pas paralajmërimit të Presid
Grenell i fal gjithë meritat: Marrëveshjet u arritën falë direktivave të Presidentit Trump Përmes një reagimi në Tëitter , ambasada amerikane në Berlin, ka thënë se marrëveshje për linjën ajrore, hekurudhore dhe
Ndoshta e keni humbur, kjo është festa e presidentit të Interit pas fitores në "derbi" (VIDEO) Steven Zhang nuk njeh humbje në kampionat në derbi që kur ka ardhur në krye të Interit dhe fitoret janë kthyer të zakons
Betohen sot para presidentit Thaçi anëtarët e rinj të KQZ-së Dhjetë anëtarët e rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve pritet që të betohen gjatë ditës para presidentit të Kosovës,
Mustafa: Kemi arritur një marrëveshje në dobi të Kosovës, çështja e presidentit më vonë Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka thënë se është arritur një marrëveshje me Vetëvendosjen pas një kohe të gjatë këtë mëng
Mazhoranca kërkon shkarkimin e Presidentit, zbardhen pyetjet finale Kuvendi i ka dërguar Komisionit të Venecia për hetimin e presidentit të Republikës Ilir Meta dhe emërimin e 2 anëtarëve
Video e presidentit të Almerias me Zidane po bën xhiron e botës (VIDEO) Një video e Zizu me Turki Al-Sheikh po bën xhiron e botës. Turki Al-Sheikh, pronari i klubit të Almerias, është takua
Tensionohet situata: Irani ofron 80 milionë dollarë për kokën e presidentit Donald Trump Autoritetet iraniane kanë vënë një çmim mbi kokën e presidentit amerikan, Donald Trump, gjatë ceremonisë së varrimit të
Vetëvendosja kërcënon LDK: Tërhiqu nga posti i presidentit Kosova vijon të jetë pa një qeveri të re për shkak se Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk kanë arritur akoma një marrëveshj
Presidentit të ri të La Ligës bën bashkë Realin e Barcelonën Havier Tebas është ai që fitoi mandatin e tretë si president i La Ligës. Ai fitoi me shumicë mandatin 4-vjeçar për të
Gjermania apel LDK-së: Është koha për formimin e Qeverisë, jo për zgjedhjen e presidentit Peter Beyer dhe Christian Schmidt, deputetët e Bundestagut gjerman, kanë mbajtur konferencë për media ku kanë folur lidh
Miratohen akuzat për shkarkimin e presidentit Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan miratoi të mërkurën në mbrëmje dy akuza për shkarkimin e presidentit Trump. K
Kuvendi shpërfill Metën, rrëzon dy dekretet e Presidentit Mbrwmjen e sotme Kuvendi ka rrëzuar dy dekretet e presidentit Ilir Meta, për “Ligjin për Rininë” si dhe ligjin për “Korp
Albin Kurti deklarohet për postin e Presidentit Në një intervistë me DW, Albin Kurti kryeministri i ardhshëm i Kosovës flet për programin e qeverisë që Vetëvendosja ësh
Kurti për postin e Presidentit: S`ka pengesë që na ndal në arritjen e koalicionit me LDK-në (VIDEO) Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka bërë me dije se sot do ta takojë kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës
I përfshirë në kultivimin e narkotikëve, akuza të rënda ndaj presidentit Vuçiç Një serrë me marijuanë, është zbuluar në Serbi para një viti pas vizitës nga disa përfaqësues të qeverisë. Sipas opoz
Posti i Presidentit, LVV dhe LDK kanë dy mundësi Jetmir Bakija nga organizata joqeveritare Demokracia Plus, ka komentuar situatën politike dhe takimet mes Lëvizjes Vetëv