999 rezultate për

presidentit

Kuvendi voton kundër shkarkimit të presidentit Meta Me 78 pro Kuvendi ka votuar kundër shkarkimit të presidentit Ilir Meta, duke iu referuar dhe raportit përfundimtar të Ko
Rama flet për shkarkimin e Presidentit: Nishani ishte si George Washington para Metës Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, ka thënë se raporti i Komisionit Hetimor nuk rekom
Revoltohen tifozët e skuadrës së njohur në Serie A, kërkojnë largimin e presidentit Sezoni zhgënjyes ka revoltuar në maksimum tifozët e Torinos. “Granatat” kanë shpalosur një banderolë kundër president
Mbesa e ish-presidentit Nishani "tërbon" ndjekësit me poza s*ksi (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Bën namin me pozat në rrjet, mbesa e ish-presidentit shqiptar prezanton të dashurin (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Cili do të jetë roli i Presidentit në zgjedhje, përgjigjet Meta Presidenti Ilir Meta po zhvillon sot një konferencë për mediat, ku ka folur dhe për rolin e vetë presidentit në zgjedhje
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, guxon modelja (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Vazhdon edhe sot intervistimi i presidentit Thaçi në Hagë Në Zyrën e Prokurorisë së Specializuar, me seli në Hagë, pritet të vazhdojë sot intervistimi i presidentit të Kosovës, H
Zyra e presidentit Macron jep detaje të takimit me Hotin Siç thuhet në njoftimin e Presidencës, në takimin mes Macronit e Hotit u diskutua për rinisjen e dialogut Kosovë – Serbi
Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, vodhën edhe vilën e presidentit të ekipit të njohur Policia italiane ka shkatërruar një bandë shqiptare që merrej me grabitje, Katalonia. Anëtarët e grupit kriminal lëvi
A duhet të japë dorëheqje Thaçi nga detyra e presidentit? Ja çfarë thonë analistët Pas publikimit të aktakuzës të pakonfirmuar nga Gjykata Speciale, ku përmenden emrat e presidentit Hashim Thaçi dhe kreu
25 vite më e madhe, gruaja e presidentit Macron u dashurua me studentin 15 vjeçar (FOTO LAJM) Presidenti francez Emmanuel Macron ishte vetëm 15 vjeç kur u njoh me gruan e tij, Brigitte Trogneux, që është 25 vjet më
E RËNDË/ Aksidenti fatal i merr jetën presidentit të klubit të futbollit Mbrëmë pas një aksidenti te rëndë ka ndërruar jetë Albert Krasniqi. Krasniqi përvec politikës ishte i angazhuar në sp
Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Pas votimit të Qeverisë Hoti, vjen reagimi i presidentit Thaçi Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar menjëherë pas votimit të Qeverisë Hoti.Ai ka përgëzuar deputetët ndërsa i ka uruar su
Kushtetuesja i jep të drejtë presidentit Njoftimi i Gjykatës Kushtetuese: Vendimet nga seanca shqyrtuese e mbajtur më 28 maj 2020 Në seancën shqyrtuese të
Presidentit të Lyonit nuk i del inati: Pezullimi sezonit ishte një zgjedhje prej idiotësh Kampionati francez është një nga të paktët në Europë që ka vendosur për ndërprerjen përfundimtare të sezonit 2019-2020,
Përfundon takimi i Metës me opozitën, cilat janë kërkesat e presidentit Ka përfunduar takimi i presidentit Meta me përfaqësuesit e opozitës, i cili zgjati për rreth 60 minuta. Mësohet se p
Kushton rreth 66 milionë paund, brenda avionit super-luksoz të presidentit të Chelsea (FOTO LAJM) Së fundmi ka qenë tabloidi anglez “The Sun”që i ka kushtuar një artikull pasurisë së Abramovich, konkretisht ata janë fo
AS: Kërkohet arrestimi i presidentit të FIFA-s Dy personat që ideuan përdorimin e sprajtit nga gjyqtarët në ndeshjet e futbollit kërkojnë arrestimin e presidentit të F