999 rezultate për

presidentit

Koeman nuk ia përton presidentit të Barçës: Deklaratat tuaja për Messin nuk na ndihmojnë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka kritikuar një deklaratë të fundit të bërë nga presidenti aktual i klubit, Carles
Pati përplasje me Trump, Fauci pranon t'i shërbejë presidentit Biden Sipas medieve të huaja, presidenti i ri i Amerikës Joe Biden gjatë një interviste për CNN të enjten tha se i kërkoi Fauc
Zgjedhja e Presidentit, Kosova drejt krizës kushtetuese Nëse presidenti i ri i Kosovës nuk zgjidhet deri më 5 prill të vitit të ardhshëm, Kosova rrezikon të hyjë në një krizë k
Ish-presidentit që solli Maradonën te Napoli bën deklaratën emocionuese Dhimbjes për humbjen e Diego Armando Maradonës iu bashkua edhe ish-presidenti i Napolit në vitet ’80, Corrado Ferlaino,
​Mustafa kundër zgjedhjeve, paralajmëron takim për postin e presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të takojë partitë politik
Isa Mustafa: Kam biseduar me Thaçin dhe Veselin për zgjidhjen e presidentit të ri Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa kërkon nga subjektet politike bashkëpunim për gjetjen e një zgjidhje për postin president
Ivanka Trump "tradhton" të atin, mediat zbulojnë planin e vajzës së presidentit Bija e Donald Trump mund të nisë një karrierë të veçuar politike në SHBA pas dështimit të presidentit për t'u rizgjedhur
Haradinaj: Une jam i duhuri për postin e presidentit Kandidati i AAK’së për president Ramush Haradinaj thotë se u ka bërë një ofertë Vetëvendosjes dhe PDK’në në këmbim të vo
Trump nuk heq dorë nga posti i Presidentit të SHBA: Fitorja është e imja! "Do e bëjmë Amerikën të mirë sërish! Ne do të fitojmë..." Presidenti Donald Trump është i bindur se do të marrë fitor
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
COVID-19 i merr jetën presidentit i UNICEF Presidenti i Unicef në Itali, Francesco Samengo ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus. Lajmi i hidhu
Do të dalë nga paraburgimi Hashim Thaçi? Flet avokati i ish-Presidentit Dastid Pallaska, avokat i ish-presidentit thotë se nuk ka asnjë arsye që mbahet në paraburgim Hashim Thaçi. Ai flet p
Nga armët bërthamore te çështjet e klimës: Sfidat më të mëdha të Presidentit të ri të SHBA-ve Si kandidat për president, Joe Biden ka thënë se do të ndryshonte shumë nisma në politikën e jashtme të administratës Tr
Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës: Klubi është afër falimentimit Kandidati kryesor për postin e presidentit të Barcelonës, Victor Font beson se klubi është afër falimentimit dhe pagat e
PS "digjet" nga Meta, zbardhet drafti për ligjin e presidentit Socialistët kanë finalizuar sot draftin për ligjin e presidentit, që pritet të zhveshë nga kompetencat kreun e shtetit,
Thaçi dha dorëheqjen, kush e merr postin e Presidentit? Hashim Thaçi dha dorëheqjen nga posti i Presidentit të Republikës së Kosovës duke e lënë bosh atë pozicion. Tani, siç pë
Vrasja e "presidentit të Çamërisë", policia holandeze i rikthehet hetimeve Policia holandeze i është rikthyer hetimeve për vrasjen e shqiptarit 43-vjeçar, Festim Lato, i njohur ndryshe dhe si “pr
Me 97 vota kundër, maxhoranca rrëzon dekretin e Presidentit për Kodin Zgjedhor Maxhoranca në Kuvendin e Shqipërisë ka rrëzuar me 97 vota kundër ligjin për disa ndryshime në Kodin Zgjedhor. Dekreti
Vendosi të jap dorëheqjen nga posti i presidentit të Barcelonës, ja fjalët e Bartomeut Në mbledhjen e fundit si president i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tregoi vendimet e fundit që klubi ka marrë përpara
"Lufta" AAK-LDK për postin e Presidentit, vjen reagimi nga VV Çështja e zgjedhjes së presidenti ka “çarë” në masë të madhe koalicionin mes LDK-së dhe AAK. Deputetja e kësaj partie