E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

presidentin

Hashimi bën pazare, i biri harxhon pare Disa grafite me përmbajtje ironizuese për presidentin dhe djalin e tij janë shkruar sot në oborrin e Rektoratit të UP-së
Pamjet që tronditën Presidentin e Francës, kush e dhunoi këtë grua (VIDEO) Një skandal politik ka nisur në Francë, me publikimin e një videoje dhune në protesta dhe bastisjen e shtëpisë së një pr
Sarri ende i zemëruar me ish-klubin e tij Trajneri i ri i Chelseat, Maurizio Sarri, pranon se ai ishte "i zemëruar" nga shakarkimi në atë mënyrë nga Napoli megjit
Policët "turpërojnë" presidentin Macron në paradën e festës kombëtare të Francës (VIDEO) Franca mori një "goditje" të sikletshme përpara finales së Kupës së Botës, ku gjatë paradës ushtarake në Ditën e Bastill
Mbretëresha Elisabeth pret Presidentin Trump Mbretëresha e Britanisë Elizabeth u takua me Presidentin amerikan Donald Trump për një çaj në kështjellën Windsor, në va
Njihuni me "Bishën" që shpëton Presidentin Trump nga vdekja Kudo që shkon Presidentin e SHBA, Donald Trump e shoqëron kjo limuzinë super e sigurt. Cadillac One me vlerë 1.5 milionë
Federata Gjermane e Futbollit i kërkon llogari Ozilit për foton me Erdoganin Presidenti i Federatës Gjermane të Futbollit (DFB), Reinhard Grindel, i kërkoi të dielën Ozilit shpjegime për fotot që b
Shakaja telefonike për Trump, komiku fut në 'kurth' presidentin "Urime! Jemi shumë krenarë për punën që po bën!" Këto fjalë i thotë presidenti amerikan Donald Trump, i cili kujton s
Vuçiç bën si i mirë pasi çmendet kur e shikon ish-presidentin kroat me shqiponjë Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, ka tentuar t’i kundërpërgjigjet ish-presidentit kroat, Stipe Mesiq, i cili bëri
Pa lejën e Kuvendit, sot Thaçi takohet me Vuçiçin Me ftesë të Përfaqësueses së Lartë për Politikë të Jashtme dhe për Siguri të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini, pre
Kim Jong-un, tjetër takim me Presidentin kinez, i treti nga marsi Që kur mori drejtimin e Koresë së Veriut, nuk kishte dalë asnjëherë jashtë kufijve të vendit të izoluar, deri në mars të
Kryeministri i Bullgarisë refuzon takimin me presidentin maqedonas Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov do të qëndrojë për vizitë dy ditore në Bullgari. Në njoftimin e Kabinetit të Pres
Zbulohet arsyeja, ja pse Edi Rama takoi Presidentin Ilir Meta Janë zbardhur detaje në lidhje me takimin 1 orësh mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Takimi është
Mesut Ozil tregon arsyen e takimit me presidentin e Turqisë Qendra stërvitore e Gjermanisë ka qenë vendi ku është zhvilluar një ditë për mediat pas shpalljes së skuadrës përfundimt
Labi tani i thur lavde edhe Hashim Thaçit Labinot Tahiri, një nga dy deputetët që ka AKR në Kuvend, deklaron se është në anën e Presidentin Thaçi. Sipas tij, Thaç
Mori pasaportë izraelite, presidentin e Chelsean nuk e lejojnë të futet në Angli Roman Abramoviçit nuk iu rinovua viza, pasi i kishte skaduar në muajin prill, dhe pronari i Chelseat mori nënshtetësi dh
Cipras ka një porosi për presidentin maqedonas Kryeministri grek Aleksis Cipras ka komentuar qëndrimin e presidentit Maqedonas Gjorge Ivanov se ai nuk pranon zgjidhje
Thaçi takohet me homologun malazez, as nuk e zenë në gojë Demarkacionin Presidenti i vendit, Hashim Thaçi është takuar sot me homologun e tij malazez, Milo Gjukanoviç në kuadër të Forumit të S
Edhe pse në këmbë, Haradinaj kënaqet nga takimi me Macron Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Ramush Haradinaj po zhvillojnë takime me liderë evropianë në Bullgari ku kanë shkuar p
Çfarë nuk pa në takim, Rama zbulon detajet nga takimi me Macron (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama udhëtoi drejt Parisit ku zhvilloi një takim me presidentin Francez, Macron. Me