999 rezultate për

presidentin

Allegri: Çdo vit thuhet që duhet të largohem, por janë bërë 5 vite E ardhmja e Masimiliano Allegrit të Juventusi tashmë është bërë temë. Pas eleminimit nga Championsi e ardhmja e tij
Hashimi nuk thotë asgjë për mësuesit duke gjetur artifica ligjore Ka përfunduar mbledhja e Komisionit Hetimor për deportimin e gjashtë shtetasve turq me Presidentin Thaçi dëshmitar, që n
Gënjeu për shumë e transfermit të Neymar, merret vendimi për ish-presidentin e Barcelonës Ish-presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka kaluar një kalvar të gjatë me drejtësinë. Ai qëndronte prej 2 vitesh
Del fotografia top-sekret që i kushtoi Assange largimin nga ambasada (FOTO LAJM) Kjo duket që është fotoja që detyroi Ambasadën ekuadoriane të largonte Julian Assangen. Fotoja në fjalë tregon presid
Rama, Haradinaj, Thaçi, Vuçiç dhe Zaev takohen në Berlin (FOTO LAJM) Haradinaj, Vuciç, Thaçi e Bërnabiq, do të takohen në Berlin. Derisa për presidentin Thaçi takimet në këto formacione jan
U përfol në një lidhje më presidentin e Interit, reagon Erjona Sulejmani (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka hedhur dritë për lidhjen që po përflitet në media me presidentin e Interit, Stev
Basha zbardh për herë të parë takimin me Metën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke folur në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka komentuar takimin me Presid
Kurti njofton nisjen e protestave kundër PAN Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar zgjedhje të reja dhe se për këtë ka njoftuar se do të nisë takime me qytetarë në gjitha
Degradon sitiuata, presidenti Laçit përfundon në Polici, goditi Halilin (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë dy klubet në fjalë u dënuan me masa disiplinore për shkak të sjelljeve jo të hijshme. Pas përf
Lumë polemikash për dasmën e Ozil në Gjermani Mesut Ozil kthehet në qendër të polemikave. Pas akuzave për paraqitjet zhgënjyese të marra në muajt e kaluar, lojtari i
Konjufca: Për librin e Thaçit u shpenzuan 1.2 milionë euro nga xhepat e qytetarëve Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Glauk Konjufca ka dhënë një sërë kritikash në drejtim të qeverisë
Për presidentin e Barcelonës, Dembele është më i mirë se Neymar Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Ousmane Dembele është më i mirë se Neymar, kur u pyet për një
Allegri takon urgjentisht presidentin e Juventusit Massimiliano Allegri ka kërcënuar presidentin Andrea Agnelli se do të largohet nga Juventus, pak para ndeshjes me Napoli
Rama me Thaçin, Meta fotografohet me Haradinajn Kreyministri i Kosovës, Ramush Haradiaj, ka takuar sot presidentin e Shqipërisë, Ilir Metën. Ky takim i tij me presi
Vedat Murqi feston me presidentin e Rizespor (VIDEO) Vedat Muriqi vojon formën fantastike në Turqi. Muriqi shënoi golin e dytë të ndeshjes në fitoren 3-0 të Rizespor n
Gjermania: Nuk tolerojmë dhunën Ambasadat e huaja po reagojnë njëra pas tjetrës pas vendimit të opozitës që të dorëzojë mandatet e deputetëve. Pas Itlis
Zaev sot takohet me Ahmetin për presidentin e ri Liderët e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev sot në
Thaçi takon homologun malazez, asnjë fjalë për territorin e falur Në kuadër të pjesëmarrjes së tij në Konferencën e Sigurisë në Munih, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pasur takim ed
Rama e kaloi natën në shtëpinë e Hashim Thaçit Atmosferë e relaksuar duket të ketë qenë kjo e të dielës mbrëma, për krerët e koalicionit PANA, bashkë me presidentin e
Gjyha shqipe dhe Traktati i Prespës "tërbojnë" presidentin Ivanov Presidenti maqedonas Gjorge Ivanov thotë se koalicioni qeveritar LSDM-BDI, që e konsideron veten pro-evropian, tregoi mb