999 rezultate për

prese

Si të shpëtoni nga njerëzit që flasin shumë Disa njerëz thjesht i shprehin mendime e tyre dhe ata nuk mund ta ndalen, tregojnë histori të ndryshme si ajo për gjyshe
Formacionet zyrtare: Olayinka titullar, Valverde ndryshon sulmin Duke filluar nga ora 18:55, do të zhvillohen dy nga ndeshjet e Ligës së Kampionëve të vlefshme për fazën e grupeve. N
Historia e shqiptares: Vajza ime tentoi t’i helmojë e t’i presë djemve organin gjenital Një nënë që kërcënon me jetë 3 fëmijët e saj, pasi i ka braktisur dhe një gjyshe që me zemër të ngrirë kërkon t’i ruajë
Mbappe ia bën të qartë Realit: Duhet të presësh për mua Kylin Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit herët a vonë, pasi synimi i tij fillestar ka qenë të bëhet yll në Francë së
Kosova me fanellë speciale ndaj Republikës Çeke (VIDEO) Kosova do të luaj dy ndeshje të rëndësishme në muajin nëntor. Fillimisht Dardanët do të udhëtojnë për në Çeki për tu
Ka ende shpresë? Me varsen që mban akoma Loredana na bëri zemrën mal (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, megjithatë duket se ende ka shpresa për ribashkim. Në njo
Ka shpresë për Man United, fitore komode ndaj Norwich (VIDEO) Pas katër ndeshjeve me radhë pa fitore, Manchester United më në fund është këndellur. "Djajtë e Kuq" arritën të trium
Shpresë për Alvin Berishën, Rama jep pak mundësi: Atje është zonë lufte Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për rastin e vogëlushit Alvin Berisha, i cili ka mbetur i
Rama flet për negociatat: Kemi shpresë, të presim deri nesër! Kreu i qeverisë është shprehur se edhe pse Franca e ka zbehur shpresën për një “PO” për çeljen e negociatave, duhet të p
Mjekët plot shpresë: Po shpiket vaksina kundër kancerit të gjirit Një vaksinë për të ndaluar përsëritjen e kancerit të gjirit dhe vezoreve mund të jetë e disponueshme brenda tetë viteve
Shpresë për Realin, Ramos ngushton rezultatin (VIDEO) Reali ka hyre ne fushe pjesen e dyte me nje marsh me te larte se 45 minutat e para. Eshte kapiteni Ramos qe ka shenua
Derbi nuk ndryshon ngjyrë, Tirana e detyruar të presë (VIDEO) Vazhdon mallkimi i derbit për Tiranën. Skuadra e Ardian Memës është mposhtur nga Partizanin me rezultatin 1-2, teksa mak
Shpresë për Tiranën, Hasani ngushton rezultatin (VIDEO) Tirana ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 79’ me mesfushorin Hasani duke rindezur shpresën për të mos dalë
PS-PD reagime të kundërta mbi raportin e OSBE, asnjë shpresë për mirëkuptim aporti përfundimtar i misionit vëzhgues të zgjedhjeve vendore të OSBE / ODIHR solli reagime të ndryshme mes forcave poli
Vjosa Osmani: Do ta kthejmë shpresën për Kosovën Kandidatja e LDK’së për Kryeministre, Vjosa Osmani, ka publikuar disa foto të qëndrimit nëpër qytete të ndryshme të Koso
Shkencëtarët japin shpresë: Zbulohet ilaçi që na shpëton nga kanceri i gjirit Një grup studiuesish nga Universiteti i Baselit në Zvicër kanë ngjallur shpresat për një kurë ndaj kancerit të gjirit
Pas kësaj që dëgjuam Miley dhe Liam mund të mos divorcohen (FOTO LAJM) Ndarja e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth na ka trishtuar shumë këto kohë, por më sa dëgjuam ka një shpresë për martesën e
Negociatat/ Merkel i jep shpresë Maqedonisë: Do të bëj gjithçka Kancelarja gjermane, Angela Merkel, u zotua se do të bëjë çdo gjë të mundur për të caktuar një datë për fillimin e bised
Shkodra nën shtetrrethim: FNSH me shkopa gome bëhet gati të presë Ramën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama pritet të mbaj pasditen e sotme një takim elektoral në qytetin e Shkodrës për prezantimin e kandid
Kryeministri malazez jep shpresë se një ditë do të zgjidhet demarkacioni Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, ka qëndruar sot në Kosovë me ftesë të kryeministri të Republikës së Kosovës