999 rezultate për

prese

Si t'i presësh flokët vetë, në kushte karantine (VIDEO) Ditët po kalojnë dhe jemi ende në fillim të luftës me COVID-19. Në kushtet e izolimit, mbylljes së salloneve të bukurisë
Bilanc lufte në Itali: 602 të vdekur në 24 orë Italia është shteti më i goditur nga koronavirusi i ri, COVID-19. Nga raporti i fundit, i publikuar nga ministria e
Shtrirë përtokë me shpresën për ndihmë, pamje të trishta nga spitali në Spanjë (VIDEO) Pamje të trishta vijnë nga Spanja, e cila deri më tani numëron 1813 viktima dhe 29909 të infektuar. Mediat e huaja k
Pastore i pashpresë: Ky sezon është e pamundur të mbyllet Lojtari i Romës, Javier Pastore, nuk është aspak optimist sa i përket rikthimit të futbollit. Përhpaja e shpejtë dhe
Gjesti i shqiptares bëhet viral në Itali: Na solli kuzhinën dhe shpresën e saj Edhe pse jemi në një moment shumë të vështirë për të gjithë Italinë që numëron mijëra viktima, gjestet e mira nuk mungoj
"Në luftë me koronavirusin", momenti shpresëdhënës kur ekspertët kinezë mbërrijnë në Itali (FOTO LAJM) Pasi fituan luftën me koronavirusin në Kinë, ekspertët e parë kinezë kanë mbërritur në aeroportin e Malpensën për të ndi
Shpresë nga SHBA, sot nis testimi i vaksinës kundër koronavirusit Në SHBA këtë të hënë pritet që të testohet vaksina e parë kundër koronavirusit, me të cilën synohet të luftohet virusi v
Shqiptari i bllokuar në Itali i drejtohet kryeministrit: Nuk na japin shpresë për t’u kthyer! Ndërkohë që e gjithë Italia është në karantinë prej koronavirusit shumë persona kanë humbur jetën prej këtij virusi.
15-vjeçarja dhunohet brutalisht nga 20 adoleshentë: I marrin telefonin dhe kartën e bankës Një grup prej 20 të rinjsh kanë dhunuar një adoleshente 15-vjeçare në NY. Sipas Daily Mail, të rinjtë e kishin ndjeku
OBSH: Koronavirusi nuk do zhduket me temperaturat e ngrohta Organizata Botërore e Shëndetit thotë se zhdukja e koronavirusit në verë mund të jetë një "shpresë false". Më parë, a
E kishte premtuar, Sali Berisha merr pjesë në manifestimin e Metës Ish-kryeministri Sali Berisha u është bashkuar protestuesve në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në tubimin e thirrur nga
SPAL ngushton rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) SPAL ka ngushtuar rezultatin ndaj Juventusit pas një penalltie të ekzekutuar saktë nga Petagna në minutën e 68'. Ky g
Ribashkim me Norën? Robert Berisha sapo i dha shumë shpresë fansave (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat”, ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe
Ka shpresë për ju, këta Vip-a u lidhën dhe jetojnë të lumtur me fansat e tyre (FOTO LAJM) Historitë e dashurisë së VIP-ave shqiptarë janë gjithmonë shumë interesante për t’u lexuar duke qenë se për këto persona
Lautaro tek Barcelona? Marotta shuan shpresën e blaugranasve Zërat se sulmuesi Lautaro Martinez do të transferohej tek Barcelona i ka shuar drejtori sportiv i Interit, Marotta. v
Chelsea "mbush" me shpresë Lampard, 150 milion paund për merkaton Frank Lampard ka fituar besimin drejtuesve të Chelsea të cilët janë gati ti vënë në dispozicion 150 milion paund për me
Banorët ende flenë rrugëve, Rama: Do presësh, s'ke çfarë të bësh! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Durrës, në një pallat që po rikonstruktohet nga vetë administratorët me s
"Ti je e vetmja shpresë...", biseda prekëse e ekipeve të shpëtimit me gruan nën rrënoja në Turqi Pamje të dhimbshme vijnë nga Turqia ku pas tërmetit me magnitudë 6.8 të shkallës Richter ndërruan jetë të paktën 22 pers
Pamjet e fundit nga Australia po ngjallin shpresë në zemrat e gjithë botës (FOTO LAJM) Midis zjarreve vdekjeprurëse Australiane janë heronjtë që po hidhen për të shpëtuar jetë. Zjarrëfikësit po punojnë p
Thaçi plot shpresë: Kosova dhe Shqipëria shumë shpejt do të kenë një hapësirë pa kufij Presidenti Hashim Thaçi, është shprehur se Kosova dhe Shqipëria shumë shpejt do të kenë një të ardhme të përbashkët pa k