999 rezultate për

prese

Dënimi nga UEFA, Skëndërbeu ka një shpresë (FOTO LAJM) Skënderbeu vuan një dënim të rëndë nga UEFA, për shkak të trukimeve të bëra në ndeshjet e kupave të Europës. 10 sezone p
Rrëfimi prekës i ish-deputetit që mposhti COVID-19: Preka fundin, mjeket humbën shpresën! "Ndejta 50 ditë i shtruar tek Shefqet Ndroqi dhe në një apo dy raste unë kam prekur fundin me kuptimin e plotë të fjalës
Labinot Tahiri me mesazh për fansat: Jetoni çdo herë me shpresë, mos të qëndrojmë vetëm duke u ankuar Këngëtari i njohur dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë personazh shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet soci
Mjekët nuk i dhanë shpresë, përqafimi i vëllait binjak mban gjallë vogëlushin Foshnja lindi parakohe dhe mjekët nuk i dhanë asnjë shpresë për të jetuar, dhe ishin thuajse të bindur se do të vdiste.
Grenell plot shpresë për takimin Kosovë-Serbi Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç vijojnë ditën e dytë të takimeve në Sht
Vidal larg Barcelonës, kërkon të ndërpresë kontratën Synimi i Interit, Arturo Vidal, raportohet se ka nisur bisedime me Barcelonën, duke shpresuar të ndërpresë kontratën e c
Pioli iu jep shpresë tifozëve të Milanit: Do të kualifikohemi në Champions Sezoni i shkuar duhet harruar dhe një i ri do të nisë, me objektiva për t’u arritur. Për mikrofonat e Milan TV, tra
"Sot dua të jem një zë shprese", këngëtari i njohur mposht COVID-19 Këngëtari i njohur kolumbian, J Balvin, ka rrëfyer luftën e tij me COVID-19 dhe ndjesitë që ka përjetuar. Me një shën
Shpresë në Torino, Ronaldo barazon rezultatin (VIDEO) Pas shumë tentativash, Juventusi ka arritur të barazoje rezultatin falë një panelltie te ekzekutuar sakte nga Ronaldo në
Pamje shprese mes tragjedisë, nxirret i gjallë burri nga rrënojat e Bejrutit (VIDEO) Ditën e djeshme në Bejrut ndodhi një shpërthim i madh i cili sheshoi qytetin duke shkaktuar 108 viktima e gati 4000 të p
Kristo "elegji" për Agim Kajmaku: Të dielën u arrestove, të hënën në punë shkove "Ju kërkoj falje o njerëz, që kisha shpresë te Kryeprokurori i ri..." Aktivisti i shoqërisë civile Erion Kristo përme
A mund të jetë kjo fije shprese për Maqedoninë e Veriut, si ndryshuan gjifrat sot Gjatë 24 orëve të fundit, Maqedonia e Veriut ka shënuar 3 viktima, një shifër e ulët në krahasim me ditët e fundit. Dy p
Arsenal mposht Wolves, mban gjall shpresën për një vend në Evropë (VIDEO) "Gunners" kanë mposhtur në udhëtim skuadrën e Wolverhampton, me rezultatin 0:2. Goli i parë i këtij takimi erdhi nga
Rama: I bënë rrugët si të presësh kostum për mua me masat e Braçes e Finos Kryeministri Edi Rama paralajmëroi sot se shumë shpejt do të nisë edhe ndërtimi i segmentit Morine-Fier. Rama ironizo
Shpresë te Barcelona, gati të arrijë shifrën e kërkuar për shitjen e lojtarëve Te Barcelona ka optimizëm në ditët e fundit, ku është gati ti kryej dy marrëveshje përpara 30 qershorit. Klubi katala
S'mjaftojnë plehrat e Tiranës, tani Sharra do të presë edhe mbeturinat e Durrësit Sikur të mos mjaftonin plehrat e Tiranës dhe ndotja e madhe që shkaktohet në zonë, tani impianti i Sharrës do të duhet t
Hapen kufijtë e Evropës, por Ballkani perëndimor duhet të presë Komisioni Europian u ka rekomanduar vendeve anëtare që nga 1 korriku, në varësi të zhvillimit të pandemisë, të heqë kufi
Yllin e Realit të huazuar te Dortmundi e kërkojnë 3 skuadra të Premier League Lojtari i cili është në pronësi të Real Madrid ka impresionuar shumë gjatë kohës në Gjermani, duke shënuar 13 gola në 70
Klopp ul entuziazmin e tifozave të Liverpool: Parada për festën e titullit mund të presë deri në sezonin tjetër Trajneri i ‘Reds’, Jurgen Klopp, ka thënë se skuadra e tij do ta festojë titullin e kampionit, edhe nëse shkojnë 12-13 x
Shifra shpresëdhënëse nga Itali: Bien ndjeshëm viktimat dhe të prekurit nga COVID-19 Në 24 orët e fundit në Itali janë konfirmuar 177 raste të reja, ndërsa 88 pacientë kanë humbur jetën. Numri i viktima