999 rezultate për

pres

Komediani turpëron Poroshenkon, fiton thellë në zgjedhjet presidentciale Komediani Volodymyr Zelensky ka fituar në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale në Ukrainë, për t’u bërë udhëheqës i ri
LSDM: Ja kush pritet të jetë fituesi në zgjedhjet presidentciale Shefi i shtabit të LSDM-së, Aleksandar Kiracovski, në konferencë për shtyp tha se zgjedhjet janë mbajtur në mënyrë demok
Liverpool sërish në krye, presioni bie mbi Cityn (VIDEO) Liverpool ka bërë detyrën ndaj Cardiff duke fituar me rezultatin 2-0 në Cardiff City Stadium. Ishte një ndeshje më e v
Simeone: Njerëzit presin që unë të dështoj, por kjo më motivon të fitoj Atletico Madrid ruan ritmin e skuadrave më të mira në La Liga edhe pse ky sezon po mbyllet pa asnjë trofe për "colchoner
Merkel, përpjekje për të ndalur shkëmbimet territoriale Kosovë-Serbi Në një kohë që kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emmanuel Macron kanë organizuar në 29 Prill në B
Votimi Presidencial rrjedh në atmosferë të qetë në Maqedoni Në kohë dhe në atmosferë të qetë sot në mëngjes në ora 7 janë hapur 3.480 vendvotime në 80 komuna dhe në Qytetin e Shkup
Kaos në klubin e njohur të Seria A, konflikte dhe dorëheqje Humbja 3-0 e pësuar në fushën e Bologna-s ka shkaktuar një "viktimë" në radhët e Sampdoria-s. Sipas "Sky Sport", dre
Nesër zgjidhet presidenti por cilat janë fuqitë e tij politike? Edhe pse Presidenti i Maqedonisë është përfaqësues politik i cili duhet të iniciojë iniciativat e politikës së brendshme
KSHZ-ja ka përfunduar të gjitha përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale në Maqedoni Sonte në mesnatë fillon heshtja zgjedhore dhe deri të dielën në ora 19:00 kur mbyllet votimi, nuk duhet të ketë aktivite
Jahjaga para Kongresit Amerikan për të dëshmuar krimet e luftës në Kosovë Më 30 prill Kosova do të ketë mundësinë që përmes një seance dëgjimore të ftuar nga Kongresisti Amerikan, Z. Eliot Enge
Melescanu: Mirëpresim anëtarësimin e Maqedonisë në NATO Ministri rumun i Punëve të Jashtme, Teodor Melescanu deklaroi sot se Rumania mirëpret anëtarësimin e Maqedonisë së Veriu
Kur të mësoni ç’i bëjnë arrat trurit, nuk do i ndani nga tryeza Arrat janë aleatë të vlefshëm të shëndetit tonë mendor dhe i mbajnë simptomat e depresionit larg. Kjo u demonstrua nga n
Mbyllet fushata për zgjedhjet presidenciale në Maqedoni Në Maqedoninë e Veriut mbyllet këtë të premte fushata për zgjedhjet presidenciale, e nga mesnata nis heshtja zgjedhore.
"Amerika ia jep Veriun Serbisë, nëse i vë sanksione Rusisë" (FOTO LAJM) Portali serb Espreso shkruan, "Amerikanët ia kanë ofruar Veriun e Kosovës Serbisë nëse kjo e fundit i vë sanksione Rusis
Rikthehet konflikti? Meta kthen në Kuvend Vettingun në polici Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ligjin që ka të bëjë me vlerësimin kalimtar dhe pe
Presidenti i Tottenhamit hap thesin, super premio nëse fiton Champions-in Askush nuk do ta mendonte që në fillim të sezonit skuadra e Tottenhamit do të shkonte deri në gjysmëfinale të Champions-
Nëse lexoni këtë lajm do të hani vetëm arra Arrat janë aleatë të vlefshëm të shëndetit tonë mendor dhe i mbajnë simptomat e depresionit larg. Kjo u demonstrua nga n
Ka shpresë, mjekët zbulojnë dobësitë e qelizave kancerogjene Shkencëtarët kanë zbërthyer kancerin në copë të vogla duke gjetur disa “pika të dobëta” të tij, dhe kjo me shumë mundësi
Klopp: Mezi pres ndeshjen përballë Barcelonës Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka folur për "BT Sport" pas fitores 4-1 të marrë në çerekfinalen e kthimit kundër
DW: Vendimi i Holandës hedh hije në shpresat për negociatat Ka shkaktuar një valë reagimesh vendimi i parlamentit të Holandës për të vendosur regjimin e vizave me Shqipërinë. Në nj